Plugins - LiteSpeed Cache - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (1413 entries)

en:  %s ago
uk_UA:  %s тому

en: %1$s %2$d item(s)
uk_UA: %1$s %2$d елемент(ів)

en: %1$s %2$s files left in queue
uk_UA: %1$s %2$s файлів залишилося в черзі

en: %1$s is a %2$s paid feature.
uk_UA: %1$s - це платна функція %2$s.

en: %1$s plugin version %2$s required for this action.
uk_UA: Для цієї дії необхідний плагін %1$s версії %2$s.

en: %1$sLearn More%2$s
uk_UA: %1$sДетальніше%2$s

en: %d hour
uk_UA: %d година

en: %d hours
uk_UA: %d години

en: %d item(s)
uk_UA: %d елемент(и)

en: %d minute
uk_UA: %d хвилина

en: %d minutes
uk_UA: %d хвилин

en: %d seconds
uk_UA: %d секунд

en: %s Extension
uk_UA: %s розширення

en: %s activation data expired.
uk_UA: Закінчився термін дії даних активації %s.

en: %s file not readable.
uk_UA: %s файл не читається.

en: %s file not writable.
uk_UA: %s файл недоступний для запису.

en: %s group
uk_UA: %s група

en: %s groups
uk_UA: %s групи

en: %s image
uk_UA: %s зображення

en: %s images
uk_UA: %s зображень

en: %s is recommended.
uk_UA: %s рекомендується.

en: %s must be turned ON for this setting to work.
uk_UA: %s має бути УВІМКНЕНО, щоб це налаштування працювало.

en: (no savings)
uk_UA: (без економії)

en: (non-optm)
uk_UA: (без оптимізації)

en: (optm)
uk_UA: (оптимізовано)

en: .htaccess Path
uk_UA: Шлях до .htaccess

en: <a href="%1$s" %2$s>View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" %5$s target="_blank">update now</a>.
uk_UA: <a href="%1$s" %2$s>Переглянути деталі версії %3$s</a> або <a href="%4$s" %5$s target="_blank">оновити зараз</a>.

en: <p>Please add/replace the following codes into the beginning of %1$s:</p> %2$s
uk_UA: <p>Будь ласка, додайте/замініть наступні коди на початку %1$s:</p> %2$s

en: <strong>Critical CSS (CCSS)</strong> loads visible above-the-fold content faster and with full styling.
uk_UA: <strong>Критичний CSS (CCSS)</strong> завантажує видимий верхній вміст швидше і з повним стилем.

en: <strong>Image Optimization</strong> gives you smaller image file sizes that transmit faster.
uk_UA: <strong>Оптимізація зображень</strong> зменшує розмір файлів зображень, які передаються швидше.

en: <strong>Low Quality Image Placeholder (LQIP)</strong> gives your imagery a more pleasing look as it lazy loads.
uk_UA: <strong>Заповнювач зображень низької якості (LQIP)</strong> надає вашим зображенням приємнішого вигляду під час лінивого завантаження.

en: <strong>Page Optimization</strong> streamlines page styles and visual elements for faster loading.
uk_UA: <strong>Оптимізація сторінок</strong> впорядковує стилі сторінок і візуальні елементи для швидшого завантаження.

en: <strong>Unique CSS (UCSS)</strong> removes unused style definitions for a speedier page load overall.
uk_UA: <strong>Унікальний CSS (UCSS)</strong> видаляє невикористовувані визначення стилів для пришвидшення завантаження сторінки загалом.

en: <strong>Viewport Images (VPI)</strong> provides a well-polished fully-loaded view above the fold.
uk_UA: <strong>Зображення вікна перегляду (VPI)</strong> забезпечує добре налагоджений повністю завантажений вигляд шапки.

en: A Purge All will be executed when WordPress runs these hooks.
uk_UA: Коли WordPress запустить ці хуки, буде виконано - Очистити Все.

en: A QUIC.cloud connection is not required to use this preset. Only basic caching features are enabled.
uk_UA: Підключення до QUIC.cloud не потрібне для використання цього запропонованого налаштування. Увімкнені лише базові функції кешування.

en: A QUIC.cloud connection is required to use this preset. Enables the maximum level of optimizations for improved page speed scores.
uk_UA: Для використання цього запропонованого налаштування потрібне з'єднання з QUIC.cloud. Вмикає максимальний рівень оптимізації для покращення показників швидкості сторінки.

en: A QUIC.cloud connection is required to use this preset. Includes many optimizations known to improve page speed scores.
uk_UA: Для використання цього запропонованого налаштування потрібне з'єднання з QUIC.cloud. Включає багато оптимізацій, які, як відомо, покращують показники швидкості сторінки.

en: A QUIC.cloud connection is required to use this preset. Includes optimizations known to improve site score in page speed measurement tools.
uk_UA: Для використання цього запропонованого налаштування потрібне з'єднання з QUIC.cloud. Включає оптимізації, які, як відомо, покращують показники сайту в інструментах вимірювання швидкості сторінки.

en: A TTL of 0 indicates do not cache.
uk_UA: TTL 0 означає, що не кешується.

en: A backup of each image is saved before it is optimized.
uk_UA: Резервна копія кожного зображення зберігається перед його оптимізацією.

en: AJAX Cache TTL
uk_UA: TTL Кеш AJAX

en: API: Filter %s available to disable blocklist.
uk_UA: API: Фільтр %s доступний, щоб вимкнути список блокування.

en: API: PHP Constant %s available to disable blocklist.
uk_UA: API: PHP константа %s доступна для вимкнення чорного списку.

en: AVIF file reduced by %1$s (%2$s)
uk_UA: Файл AVIF зменшено на %1$s (%2$s)

en: AVIF saved %s
uk_UA: AVIF збережено %s

en: Accelerate, Optimize, Protect
uk_UA: Прискорюємо, оптимізуємо, захищаємо

en: Accelerates the speed by caching Gravatar (Globally Recognized Avatars).
uk_UA: Прискорює швидкість, кешуючи Gravatar (Globally Recognized Avatars).

en: Activate
uk_UA: Увімкнути

en: Add Missing Sizes
uk_UA: Додайте відсутні розміри

en: Add new CDN URL
uk_UA: Додати нову URL-адресу CDN

en: Add new cookie to simulate
uk_UA: Додайте новий файл cookie для симуляції

en: Add to Blocklist
uk_UA: Додати до списку блокування

en: Adding Style to Your Lazy-Loaded Images
uk_UA: Додавання стилю до ваших зображень з Lazy-Loaded

en: Admin IP Only
uk_UA: Лише IP адміністратора

en: Admin IPs
uk_UA: IP-адреси адміністратора

en: Advanced
uk_UA: Розширені

en: Advanced (Recommended)
uk_UA: Розширений (Рекомендовано)

en: Advanced Settings
uk_UA: Розширені Параметри

en: Advanced level will log more details.
uk_UA: Розширений рівень буде реєструвати більше деталей.

en: After
uk_UA: Після

en: After the QUIC.cloud Image Optimization server finishes optimization, it will notify your site to pull the optimized images.
uk_UA: Після того, як сервер оптимізації зображень QUIC.cloud завершить оптимізацію, він сповістить ваш сайт для отримання оптимізованих зображень.

en: After verifying that the cache works in general, please test the cart.
uk_UA: Переконавшись, що кеш працює повною мірою, будь ласка, перевірте кошик.

en: Aggressive
uk_UA: Агресивний

en: Alias is in use by another QUIC.cloud account.
uk_UA: Псевдонім використовується іншим обліковим записом QUIC.cloud.

en: All QUIC.cloud service queues have been cleared.
uk_UA: Усі черги служби QUIC.cloud очищено.

en: All Transients
uk_UA: Усі Перехідні Процеси

en: All categories are cached by default.
uk_UA: Усі категорії кешуються за замовчуванням.

en: All pages
uk_UA: Всі сторінки

en: All pages with Recent Posts Widget
uk_UA: Усі сторінки з віджетом «Останні повідомлення»

en: All tags are cached by default.
uk_UA: Усі теги кешуються за замовчуванням.

en: Allows listed IPs (one per line) to perform certain actions from their browsers.
uk_UA: Дозволяє зазначеним IP-адресам (по одному на рядок) виконувати певні дії зі своїх браузерів.

en: Already Cached
uk_UA: Уже кешовано

en: Always purge both product and categories on changes to the quantity or stock status.
uk_UA: Завжди очищати товар та категорії при змінах кількості або статусу запасів.

en: An optional second parameter may be used to specify cache control. Use a space to separate
uk_UA: Необов'язковий, другий параметр може використовуватися для вказівки керування кешем. Використовуйте пробіл для розділення

en: Append query string %s to the resources to bypass this action.
uk_UA: Щоб обійти цю дію, додайте рядок запиту %s до ресурсів.

en: Applied the %1$s preset %2$s
uk_UA: Застосовано %1$s запропоновані %2$s

en: Apply Preset
uk_UA: Застосувати запропоновані налаштування

en: Are you sure to delete all existing blocklist items?
uk_UA: Ви впевнені, що видалили всі існуючі елементи списку блокування?

en: Are you sure to destroy all optimized images?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі оптимізовані зображення?

en: Are you sure you want to clear all cloud nodes?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете очистити всі хмарні вузли?

en: Are you sure you want to disconnect from QUIC.cloud? This will not remove any data from the QUIC.cloud dashboard.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете відключитися від QUIC.cloud? Це не видалить жодних даних з інформаційної панелі QUIC.cloud.

en: Are you sure you want to redetect the closest cloud server for this service?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете повторно шукати найближчий хмарний сервер для цієї служби?

en: Are you sure you want to remove all image backups?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити всі резервні копії зображень?

en: Are you sure you want to reset all settings back to the default settings?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скинути всі налаштування до налаштувань за замовчуванням?

en: Asynchronous CSS Loading with Critical CSS
uk_UA: Асинхронне завантаження CSS із критичним CSS

en: Attach PHP info to report. Check this box to insert relevant data from %s.
uk_UA: Прикріпити PHP-інформацію до звіту. Встановіть цей прапорець, щоб вставити відповідні дані з %s.

en: Author archive
uk_UA: Архів автора

en: Auto Drafts
uk_UA: Авто чернетки

en: Auto Purge Rules For Publish/Update
uk_UA: Правила автоматичного очищення для публікації/оновлення

en: Auto Request Cron
uk_UA: Автоматичний запит Cron

en: Auto Rescale Original Images
uk_UA: Автоматичне масштабування оригінальних зображень

en: Autoload
uk_UA: Автозавантаження

en: Autoload entries
uk_UA: Записи автозавантаження

en: Autoload size
uk_UA: Розмір автозавантаження

en: Autoload top list
uk_UA: Топ-список автозавантаження

en: Automatic generation of critical CSS is in the background via a cron-based queue.
uk_UA: Автоматичне створення critical CSS відбувається у фоновому режимі через чергу на основі cron.

en: Automatic generation of unique CSS is in the background via a cron-based queue.
uk_UA: Автоматичне генерування унікального CSS відбувається у фоновому режимі за допомогою черги на основі cron.

en: Automatically Upgrade
uk_UA: Автоматично оновлювати

en: Automatically enable DNS prefetching for all URLs in the document, including images, CSS, JavaScript, and so forth.
uk_UA: Автоматично вмикати попередню вибірку DNS для всіх URL-адрес у документі, включаючи зображення, CSS, JavaScript тощо.

en: Automatically generate LQIP in the background via a cron-based queue.
uk_UA: Автоматично генерувати LQIP у фоновому режимі за допомогою черги на основі cron.

en: Automatically remove the original image backups after fetching optimized images.
uk_UA: Автоматично видаляти оригінальні резервні копії зображень після отримання оптимізованих зображень.

en: Automatically replace large images with scaled versions.
uk_UA: Автоматична заміна великих зображень на масштабовані версії.

en: Automatically request optimization via cron job.
uk_UA: Автоматичний запит на оптимізацію за допомогою завдання cron.

en: Available after %d second(s)
uk_UA: Доступно через %d секунд(и)

en: Avatar list in queue waiting for update
uk_UA: Список аватарів в черзі очікує оновлення

en: Backend .htaccess Path
uk_UA: Серверний шлях .htaccess

en: Backend Heartbeat Control
uk_UA: Серверний контроль Heartbeat

en: Backend Heartbeat TTL
uk_UA: Heartbeat TTL сервера

en: Backup created %1$s before applying the %2$s preset
uk_UA: Резервну копію створено %1$s перед застосуванням попередніх налаштувань %2$s

en: Basic
uk_UA: Основний

en: Basic Image Placeholder
uk_UA: Заповнювач основного зображення

en: Batch rescale completed.
uk_UA: Групове змінення масштабу завершено.

en: Before
uk_UA: Перед

en: Best available WordPress performance
uk_UA: Найкраща доступна продуктивність WordPress

en: Best available WordPress performance, globally fast TTFB, easy setup, and %smore%s!
uk_UA: Найкраща продуктивність WordPress, глобальний, швидкий TTFB, просте налаштування та %sбільше%s!

en: Beta Test
uk_UA: Бета-тест

en: Blocklist
uk_UA: Список блокування

en: Blocklisted
uk_UA: У списку блокування

en: Blocklisted due to not cacheable
uk_UA: У списку блокування через те, що його неможливо кешувати

en: Both %1$s and %2$s are acceptable.
uk_UA: Приймаються як %1$s, так і %2$s.

en: Both full URLs and partial strings can be used.
uk_UA: Можна використовувати як повні URL-адреси, так і неповні рядки.

en: Both full and partial strings can be used.
uk_UA: Можна використовувати як повні, так і часткові рядки.

en: Browser
uk_UA: Браузер

en: Browser Cache
uk_UA: Кеш браузера

en: Browser Cache Settings
uk_UA: Налаштування кешу браузера

en: Browser Cache TTL
uk_UA: TTL Кешу браузера

en: Browser caching stores static files locally in the user's browser. Turn on this setting to reduce repeated requests for static files.
uk_UA: Кешування браузера зберігає статичні файли локально в браузері користувача. Увімкніть цей параметр, щоб зменшити кількість повторних запитів на статичні файли.

en: By default a gray image placeholder %s will be used.
uk_UA: За замовчуванням буде використовуватися %s сірий заповнювач зображення.

en: By default, the My Account, Checkout, and Cart pages are automatically excluded from caching. Misconfiguration of page associations in WooCommerce settings may cause some pages to be erroneously excluded.
uk_UA: За замовчуванням сторінки «Мій обліковий запис», «Оформити замовлення» та «Кошик» автоматично виключаються з кешування. Неправильна конфігурація асоціацій сторінок у налаштуваннях WooCommerce може призвести до помилкового виключення деяких сторінок.

en: By design, this option may serve stale content. Do not enable this option, if that is not OK with you.
uk_UA: За задумом ця опція може показувати застарілий вміст. Не вмикайте цю опцію, якщо вам це не подобається.

en: CCSS Per URL
uk_UA: CCSS на URL-адресу

en: CCSS Selector Allowlist
uk_UA: Білий список селектора CCSS

en: CDN - Disabled
uk_UA: CDN - Вимкнено

en: CDN - Enabled
uk_UA: CDN - Увімкнено

en: CDN - not available for anonymous users
uk_UA: CDN - недоступний для анонімних користувачів

en: CDN Bandwidth
uk_UA: Пропускна здатність CDN

en: CDN Settings
uk_UA: Налаштування CDN

en: CDN URL
uk_UA: URL-адреса CDN

en: CDN URL to be used. For example, %s
uk_UA: URL-адреса CDN, яка буде використана. Наприклад, %s

en: CSS & JS Combine
uk_UA: CSS та JS Combine

en: CSS Combine
uk_UA: Об'єднати CSS

en: CSS Combine External and Inline
uk_UA: Об'єднання зовнішнього та вбудованого CSS

en: CSS Excludes
uk_UA: Виключити CSS

en: CSS Minify
uk_UA: Мінімізувати CSS

en: CSS Settings
uk_UA: Налаштування CSS

en: CSS, JS and HTML Minification
uk_UA: Мінімізація CSS, JS і HTML

en: CSS/JS Cache
uk_UA: Кеш CSS/JS

en: Cache
uk_UA: Кеш

en: Cache Admin Bar
uk_UA: Кешувати панель адміністрування

en: Cache Comment Form
uk_UA: Кешувати Форму коментарів

en: Cache Commenters
uk_UA: Кешувати коментаторів

en: Cache Control Settings
uk_UA: Налаштування контролю кешу

en: Cache Hit
uk_UA: Попадання в кеш

en: Cache Logged-in Users
uk_UA: Кешувати користувачів, які ввійшли в систему

en: Cache Login Page
uk_UA: Кешувати сторінку входу

en: Cache Miss
uk_UA: Відсутній кеш

en: Cache Mobile
uk_UA: Мобільний кеш

en: Cache REST API
uk_UA: Кешувати REST API

en: Cache Status
uk_UA: Статус кешу

en: Cache WP-Admin
uk_UA: Кешування WP-Admin

en: Cache key must be integer or non-empty string, %s given.
uk_UA: Ключ кешу має бути цілим числом або непорожнім рядком, задано %s.

en: Cache key must not be an empty string.
uk_UA: Ключ кешу не повинен бути порожнім рядком.

en: Cache requests made by WordPress REST API calls.
uk_UA: Кешувати запити, зроблені викликами WordPress REST API.

en: Cache the built-in Admin Bar ESI block.
uk_UA: Кешувати вбудований блок ESI панелі адміністрування.

en: Cache the built-in Comment Form ESI block.
uk_UA: Кешувати вбудований блок ESI форми коментарів.

en: Caches your entire site, including dynamic content and <strong>ESI blocks</strong>.
uk_UA: Кешує весь ваш сайт, включно з динамічним контентом і <strong>ESI-блоками</strong>.

en: Calculate Backups Disk Space
uk_UA: Розрахувати резервний дисковий простір

en: Calculate Original Image Storage
uk_UA: Розрахувати місце сховища оригінальних зображень

en: Calculated backups successfully.
uk_UA: Резервні копії розраховані успішно.

en: Can not create folder: %1$s. Error: %2$s
uk_UA: Неможливо створити папку: %1$s. Помилка: %2$s

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Cert or key file does not exist.
uk_UA: Сертифікату або файлу ключа не існує.

en: Changed setting successfully.
uk_UA: Налаштування успішно змінено.

en: Changes to this setting do not apply to already-generated LQIPs. To regenerate existing LQIPs, please %s first from the admin bar menu.
uk_UA: Зміни цього параметра не застосовуються до вже згенерованих LQIP. Щоб перегенерувати існуючі LQIP, будь ласка, спочатку скористайтеся %s в меню панелі адміністратора.

en: Check Status
uk_UA: Перевірити Стан

en: Check my public IP from
uk_UA: Перевірте мою публічну IP-адресу від

en: Check the status of your most important settings and the health of your CDN setup here.
uk_UA: Перевірте стан ваших найважливіших налаштувань і працездатність CDN тут.

en: Check this option to use the primary site's configuration for all subsites.
uk_UA: Установіть цей параметр, щоб використовувати конфігурацію основного сайту для всіх підсайтів.

en: Choose which image sizes to optimize.
uk_UA: Виберіть, які розміри зображень оптимізувати.

en: Clean All
uk_UA: Очистити все

en: Clean Crawler Map
uk_UA: Очистити карту сканера

en: Clean Up Unfinished Data
uk_UA: Очистити незавершені дані

en: Clean all auto saved drafts
uk_UA: Очистити всі автоматично збережені чернетки

en: Clean all orphaned post meta records
uk_UA: Очистити всі метазаписи осиротілих записів

en: Clean all post revisions
uk_UA: Очистити усі редакції запису

en: Clean all spam comments
uk_UA: Очистити усі коментарі у спамі

en: Clean all successfully.
uk_UA: Все очищено успішно.

en: Clean all trackbacks and pingbacks
uk_UA: Очистити усі зворотні посилання та сповіщення

en: Clean all transient options
uk_UA: Очистити всі перехідні параметри

en: Clean all transients successfully.
uk_UA: Усі перехідні процеси успішно очищено.

en: Clean all trashed comments
uk_UA: Очистити усі видалені коментарі у смітнику

en: Clean all trashed posts and pages
uk_UA: Очистити усі повідомлення та сторінки у смітнику

en: Clean auto drafts successfully.
uk_UA: Автоматично збережені чернетки успішно очищено.

en: Clean expired transient options
uk_UA: Очистити перехідні параметри, термін дії яких закінчився

en: Clean expired transients successfully.
uk_UA: Перехідні процеси, термін дії яких закінчився, успішно очищено.

en: Clean orphaned post meta successfully.
uk_UA: Успішно очищено мета осиротілих записів.

en: Clean post revisions successfully.
uk_UA: Редакції запису успішно очищено.

en: Clean revisions older than %1$s day(s), excluding %2$s latest revisions
uk_UA: Видалити редакції, старіші за %1$s день(ів), за винятком %2$s останніх редакцій

en: Clean spam comments successfully.
uk_UA: Коментарі зі спаму успішно очищено.

en: Clean trackbacks and pingbacks successfully.
uk_UA: Усі зворотні посилання та сповіщення успішно очищено.

en: Clean trashed comments successfully.
uk_UA: Коментарі зі смітника успішно очищено.

en: Clean trashed posts and pages successfully.
uk_UA: Повідомлення та сторінки зі смітника успішно очищено.

en: Cleaned all Critical CSS files.
uk_UA: Очищені всі Critical CSS файли.

en: Cleaned all Gravatar files.
uk_UA: Очищені всі файли Gravatar.

en: Cleaned all LQIP files.
uk_UA: Очищені всі файли LQIP.

en: Cleaned all Unique CSS files.
uk_UA: Очищені всі унікальні файли CSS.

en: Cleaned all VPI data.
uk_UA: Усі дані VPI очищено.

en: Cleaned all localized resource entries.
uk_UA: Очищено всі локалізовані записи ресурсів.

en: Cleaned up unfinished data successfully.
uk_UA: Незавершені дані успішно очищено.

en: Clear
uk_UA: Очистити

en: Clear %s cache when "Purge All" is run.
uk_UA: Очищення %s кешу при натисканні «Очистити все».

en: Clear Cloudflare cache
uk_UA: Очистити кеш Cloudflare

en: Clear Logs
uk_UA: Очистити журнали

en: Cleared %1$s invalid images.
uk_UA: Видалено %1$s невірні зображення.

en: Clears all cache entries related to this site, including other web applications.
uk_UA: Очищає всі записи кешу, пов'язані з цим сайтом, включно з іншими веб-програмами.

en: Click here to proceed.
uk_UA: Натисніть тут, щоб продовжити.

en: Click here to set.
uk_UA: Натисніть тут, щоб встановити.

en: Click to clear all nodes for further redetection.
uk_UA: Натиснути, щоб очистити всі вузли для подальшого повторного виявлення.

en: Click to copy
uk_UA: Натисніть, щоб скопіювати

en: Click to download
uk_UA: Натисніть для завантаження

en: Click to switch to optimized version.
uk_UA: Натиснути, щоб перейти до оптимізованої версії.

en: Click to switch to original (unoptimized) version.
uk_UA: Натиснути, щоб перейти до оригінальної (неоптимізованої) версії.

en: Close popup
uk_UA: Закрити виринаюче вікно

en: Cloud Error
uk_UA: Помилка хмари

en: Cloud server refused the current request due to rate limiting. Please try again later.
uk_UA: Хмарний сервер відхилив поточний запит через обмеження швидкості. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Cloud server refused the current request due to unpulled images. Please pull the images first.
uk_UA: Хмарний сервер відхилив поточний запит через неотримані зображення. Спочатку отримайте зображення.

en: Cloudflare API is set to off.
uk_UA: Cloudflare API вимкнено.

en: Cloudflare Cache
uk_UA: Cloudflare Кеш

en: Cloudflare Domain
uk_UA: Cloudflare Домен

en: Cloudflare Settings
uk_UA: Налаштування Cloudflare

en: Cloudflare Zone
uk_UA: Cloudflare Зона

en: Collapse Query Strings
uk_UA: Скоротіть рядки запиту

en: Combine CSS files and inline CSS code.
uk_UA: Об'єднати файли CSS та вбудований код CSS.

en: Combine all local JS files into a single file.
uk_UA: Об’єднання всіх локальних файлів JS в окремий файл.

en: Comments are supported. Start a line with a %s to turn it into a comment line.
uk_UA: Коментарі підтримуються. Почніть рядок з %s, щоб перетворити його на рядок коментаря.

en: Communicated with Cloudflare successfully.
uk_UA: Cloudflare успішно під’єднано.

en: Congratulation! Your file was already optimized
uk_UA: Вітаємо! Ваш файл вже оптимізовано

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the anonymous online services.
uk_UA: Вітаємо, %s успішно налаштував цей домен для анонімних онлайн-сервісів.

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the online services with CDN service.
uk_UA: Вітаємо, %s успішно налаштував цей домен для онлайн-сервісів за допомогою сервісу CDN.

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the online services.
uk_UA: Вітаємо, %s успішно налаштував цей домен для онлайн-сервісів.

en: Congratulations, all gathered!
uk_UA: Вітаємо, все зібрано!

en: Connected Date:
uk_UA: Дата підключення:

en: Connection Test
uk_UA: Тест з'єднання

en: Content Delivery Network
uk_UA: Мережа доставки вмісту (CDN)

en: Content Delivery Network Service
uk_UA: Мережева служба доставки вмісту (Content Delivery Network Service)

en: Convert to InnoDB
uk_UA: Перетворити в InnoDB

en: Converted to InnoDB successfully.
uk_UA: Успішно конвертовано в InnoDB.

en: Cookie Name
uk_UA: Назва cookie

en: Cookie Simulation
uk_UA: Симуляція файлів cookie

en: Cookie Values
uk_UA: Значення файлів cookie

en: Copy Log
uk_UA: Копіювати журнал

en: Could not find %1$s in %2$s.
uk_UA: Не вдалося знайти %1$s у %2$s.

en: Crawl Interval
uk_UA: Інтервал сканування

en: Crawler
uk_UA: Сканер

en: Crawler Cron
uk_UA: Cron Сканера

en: Crawler General Settings
uk_UA: Загальні налаштування сканера

en: Crawler Log
uk_UA: Журнал сканера

en: Crawler Status
uk_UA: Статус сканера

en: Crawler disabled by the server admin.
uk_UA: Сканер вимкнено адміністратором сервера.

en: Crawler disabled list is cleared! All crawlers are set to active!
uk_UA: Список вимкнених сканерів очищено! Усі сканери діючи!

en: Crawler(s)
uk_UA: Сканер(и)

en: Crawlers cannot run concurrently. If both the cron and a manual run start at similar times, the first to be started will take precedence.
uk_UA: Сканери не можуть запускатися одночасно. Якщо і cron, і ручний запуск запускаються в однаковий час, пріоритет матиме той, який буде запущено першим.

en: Create a post, make sure the front page is accurate.
uk_UA: Створіть запис, переконайтеся, що головна сторінка правильна.

en: Created with ❤️ by LiteSpeed team.
uk_UA: Створено з ❤️ командою LiteSpeed.

en: Credits are not enough to proceed the current request.
uk_UA: Кредитів недостатньо для виконання поточного запиту.

en: Critical CSS Rules
uk_UA: Правила Critical CSS

en: Cron Name
uk_UA: Ім'я Cron

en: Current %s Contents
uk_UA: Поточний %s вміст

en: Current Cloud Nodes in Service
uk_UA: Поточні хмарні вузли в Обслуговуванні

en: Current closest Cloud server is %s. Click to redetect.
uk_UA: Поточний, найближчий, хмарний сервер %s. Натисніть, щоб повторно шукати.

en: Current crawler started at
uk_UA: Поточний сканер запущено о

en: Current image post id position
uk_UA: Поточна ID публікації зображення

en: Current limit is
uk_UA: Поточний ліміт становить

en: Current server load
uk_UA: Поточне навантаження на сервер

en: Current server time is %s.
uk_UA: Поточний час сервера %s.

en: Current sitemap crawl started at
uk_UA: Поточне сканування sitemap розпочато з

en: Current status is %1$s since %2$s.
uk_UA: Поточний статус %1$s з %2$s.

en: Current status is %s.
uk_UA: Поточний статус %s.

en: Currently active crawler
uk_UA: Наразі діючий сканер

en: Currently set to %s
uk_UA: На цей час встановлено на %s

en: Currently using optimized version of AVIF file.
uk_UA: Наразі використовується оптимізована версія файлу AVIF.

en: Currently using optimized version of WebP file.
uk_UA: На даний момент використовується оптимізована версія файлу WebP.

en: Currently using optimized version of file.
uk_UA: На даний момент використовується оптимізована версія файлу.

en: Currently using original (unoptimized) version of AVIF file.
uk_UA: Наразі використовується оригінальна (неоптимізована) версія файлу AVIF.

en: Currently using original (unoptimized) version of WebP file.
uk_UA: На даний момент використовується оригінальна (неоптимізована) версія файлу WebP.

en: Currently using original (unoptimized) version of file.
uk_UA: На даний момент використовується оригінальна (неоптимізована) версія файлу.

en: Custom Sitemap
uk_UA: Власний Sitemap

en: DB Optimization Settings
uk_UA: Налаштування оптимізації DB

en: DNS Preconnect
uk_UA: Попереднє підключення DNS

en: DNS Prefetch
uk_UA: Попередня вибірка DNS

en: DNS Prefetch Control
uk_UA: Керування попередньої вибірки DNS

en: DNS Prefetch for static files
uk_UA: Попередня вибірка DNS для статичних файлів

en: Daily archive
uk_UA: Щоденний архів

en: Dashboard
uk_UA: Майстерня

en: Database
uk_UA: База даних

en: Database Optimizer
uk_UA: Оптимізатор бази даних

en: Database Summary
uk_UA: Підсумок бази даних

en: Database Table Engine Converter
uk_UA: Конвертер таблиць баз даних

en: Database to be used
uk_UA: База даних, яка буде використана

en: Day(s)
uk_UA: День(ів)

en: Deactivate
uk_UA: Деактивувати

en: Deactivate LiteSpeed Cache
uk_UA: Деактивувати LiteSpeed Cache

en: Deactivate plugin
uk_UA: Деактивувати плагін

en: Debug Helpers
uk_UA: Помічники з налагодження

en: Debug Level
uk_UA: Рівень налагодження

en: Debug Log
uk_UA: Журнал налагодження

en: Debug Settings
uk_UA: Налаштування налагодження

en: Debug String Excludes
uk_UA: Рядок налагодження виключає

en: Debug URI Excludes
uk_UA: Виключає URI-адресу налагодження

en: Debug URI Includes
uk_UA: Включає URI-адресу налагодження

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Default Cache
uk_UA: Кеш за замовчуванням

en: Default Feed TTL
uk_UA: TTL feeds за замовчуванням

en: Default Front Page TTL
uk_UA: TTL Головної сторінки за замовчуванням

en: Default HTTP Status Code Page TTL
uk_UA: Код статусу сторінки HTTP за замовчуванням TTL

en: Default Object Lifetime
uk_UA: Час життя Object за замовчуванням

en: Default Private Cache TTL
uk_UA: TTL для приватного кешу за замовчуванням

en: Default Public Cache TTL
uk_UA: TTL загальнодоступного кешу за замовчуванням

en: Default REST TTL
uk_UA: За замовчуванням REST TTL

en: Default TTL for cached objects.
uk_UA: TTL за замовчуванням для кешованих об’єктів.

en: Default path is
uk_UA: Шлях за замовчуванням

en: Default port for %1$s is %2$s.
uk_UA: Порт за умовчанням для %1$s – %2$s.

en: Default value
uk_UA: Значення за замовчуванням

en: Deferred
uk_UA: ‎Відкладено

en: Deferring until page is parsed or delaying till interaction can help reduce resource contention and improve performance causing a lower FID (Core Web Vitals metric).
uk_UA: Відкладення сторінки до розбору або затримання може допомогти зменшити конфлікти між ресурсами, підвищити продуктивність, та показати більш низький FID (показник Core Web Vitals).

en: Delay rendering off-screen HTML elements by its selector.
uk_UA: Затримати відтворення позаекранних елементів HTML за допомогою селектора.

en: Delayed
uk_UA: Затримано

en: Delete all backups of the original images
uk_UA: Видалити усі резервні копії оригінальних зображень

en: Delivers global coverage with a growing <strong>network of 80+ PoPs</strong>.
uk_UA: Забезпечує глобальне покриття завдяки зростаючій <strong>мережі з 80+ PoP</strong>.

en: Destroy All Optimization Data
uk_UA: Знищити всі дані оптимізації

en: Destroy all optimization data successfully.
uk_UA: Всі дані оптимізації успішно знищено.

en: Determines how changes in product quantity and product stock status affect product pages and their associated category pages.
uk_UA: Визначає, як зміни кількості товару та стану його запасів впливають на сторінки товарів і пов’язані з ними сторінки категорій.

en: Development Mode
uk_UA: Режим розробника

en: Development Mode will be turned off automatically after three hours.
uk_UA: Режим розробки буде автоматично вимкнено через три години.

en: Development mode will be automatically turned off in %s.
uk_UA: Режим розробки буде автоматично вимкнено через %s.

en: Disable
uk_UA: Відключити

en: Disable All Features
uk_UA: Вимкнути всі функції

en: Disable All Features for 24 Hours
uk_UA: Вимкнути всі функції на 24 години

en: Disable Cache
uk_UA: Вимкнути кеш

en: Disable Image Lazyload
uk_UA: Вимкнути Lazyload для зображень

en: Disable VPI
uk_UA: Вимкнути VPI

en: Disable WordPress interval heartbeat to reduce server load.
uk_UA: Вимкніть інтервал heartbeat WordPress, щоб зменшити навантаження на сервер.

en: Disable this option to generate CCSS per Post Type instead of per page. This can save significant CCSS quota, however it may result in incorrect CSS styling if your site uses a page builder.
uk_UA: Вимкніть цю опцію, щоб генерувати CCSS за типом запису, а не за сторінкою. Це може заощадити значну квоту CCSS, однак це може призвести до неправильного стилю CSS, якщо на вашому сайті використовується конструктор сторінок.

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Disabled AVIF file successfully.
uk_UA: Файл AVIF успішно вимкнено.

en: Disabled WebP file successfully.
uk_UA: Файл WebP успішно вимкнено.

en: Disabling this may cause WordPress tasks triggered by AJAX to stop working.
uk_UA: Вимкнення цього може призвести до припинення роботи завдань WordPress, ініційованих AJAX.

en: Disabling this option may negatively affect performance.
uk_UA: Вимкнення цього параметра може негативно вплинути на продуктивність.

en: Disconnect from QUIC.cloud
uk_UA: Відключитись від QUIC.cloud

en: Dismiss
uk_UA: Відхилити

en: Dismiss this notice
uk_UA: Ігнорувати це повідомлення

en: Dismiss this notice.
uk_UA: Відхилити це сповіщення.

en: Do Not Cache Categories
uk_UA: Не кешувати категорії

en: Do Not Cache Cookies
uk_UA: Не кешувати cookies

en: Do Not Cache Groups
uk_UA: Не кешувати групи

en: Do Not Cache Query Strings
uk_UA: Не кешувати рядки запитів

en: Do Not Cache Roles
uk_UA: Не кешувати ролі

en: Do Not Cache Tags
uk_UA: Не кешувати теги

en: Do Not Cache URIs
uk_UA: Не кешувати URI-адреси

en: Do Not Cache User Agents
uk_UA: Не кешувати User Agents

en: Do not purge categories on changes to the quantity or stock status.
uk_UA: Не очищати категорії при зміні кількості або статусу запасів.

en: Do not show this again
uk_UA: Не показуйте це знову

en: Domain
uk_UA: Домен

en: Downgrade not recommended. May cause fatal error due to refactored code.
uk_UA: Знижувати версію не рекомендується. Це може призвести до фатальної помилки через рефакторинг коду.

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Drop Query String
uk_UA: Видалити рядок запиту

en: ESI Nonces
uk_UA: Ідентифікатор ESI

en: ESI Settings
uk_UA: Налаштування ESI

en: ESI allows you to designate parts of your dynamic page as separate fragments that are then assembled together to make the whole page. In other words, ESI lets you “punch holes” in a page, and then fill those holes with content that may be cached privately, cached publicly with its own TTL, or not cached at all.
uk_UA: ESI дозволяє позначати частини вашої динамічної сторінки як окремі фрагменти, які потім збираються разом, щоб створити цілу сторінку. Іншими словами, ESI дозволяє вам «пробити діри» на сторінці, а потім заповнити ці діри вмістом, який може кешуватися приватно, загальнодоступно чи за допомогою власного TTL або не кешуватися взагалі.

en: ESI sample for developers
uk_UA: Зразок ESI для розробників

en: Editor Heartbeat
uk_UA: Редактор Heartbeat

en: Editor Heartbeat TTL
uk_UA: Редактор Heartbeat TTL

en: Elements with attribute %s in HTML code will be excluded.
uk_UA: Елементи з атрибутом %s у HTML-коді будуть виключені.

en: Elements with attribute %s in html code will be excluded.
uk_UA: Елементи з атрибутом %s у html-коді будуть виключені.

en: Email Address
uk_UA: Електронна адреса

en: Empty Entire Cache
uk_UA: Очистити весь кеш

en: Empty blocklist
uk_UA: Порожній список блокування

en: Enable All Features
uk_UA: Увімкнути всі функції

en: Enable Cache
uk_UA: Увімкнути кеш

en: Enable ESI
uk_UA: Увімкнути ESI

en: Enable QUIC.cloud CDN
uk_UA: Увімкнути QUIC.cloud CDN

en: Enable QUIC.cloud Services
uk_UA: Увімкнути сервіси QUIC.cloud

en: Enable QUIC.cloud services
uk_UA: Увімкнути сервіси QUIC.cloud

en: Enable Viewport Images auto generation cron.
uk_UA: Увімкнути автоматичне створення cron Viewport Images.

en: Enable replacement of WebP/AVIF in %s elements that were generated outside of WordPress logic.
uk_UA: Увімкнути заміну WebP/AVIF в елементах %s, які були згенеровані поза логікою WordPress.

en: Enable this option if you are using both HTTP and HTTPS in the same domain and are noticing cache irregularities.
uk_UA: Увімкніть цей параметр, якщо ви використовуєте HTTP і HTTPS в одному домені і помічаєте порушення кешу.

en: Enabled
uk_UA: Увімкнений

en: Enabled AVIF file successfully.
uk_UA: Файл AVIF успішно ввімкнено.

en: Enabled WebP file successfully.
uk_UA: Файл WebP успішно ввімкнено.

en: Enabling LiteSpeed Cache for WordPress here enables the cache for the network.
uk_UA: Увімкнення LiteSpeed Cache для WordPress увімкне кеш для мережі.

en: Ended reason
uk_UA: Кінцева причина

en: Engine
uk_UA: Двигун

en: Enter this site's IP address to allow cloud services directly call IP instead of domain name. This eliminates the overhead of DNS and CDN lookups.
uk_UA: Введіть IP-адресу цього сайту, щоб дозволити хмарним службам безпосередньо викликати IP замість доменного імені. Це зменшує час на пошук DNS та CDN.

en: Error: Failed to apply the settings %1$s
uk_UA: Помилка: не вдалося застосувати налаштування %1$s

en: Essentials
uk_UA: Основи

en: Every 15 Minutes
uk_UA: Кожні 15 хвилин

en: Everything in Advanced, Plus
uk_UA: Все в Розширений, Plus

en: Everything in Aggressive, Plus
uk_UA: Все в Агресивний, Plus

en: Everything in Basic, Plus
uk_UA: Все в Базовий, Plus

en: Everything in Essentials, Plus
uk_UA: Все в Основні, Plus

en: Example
uk_UA: Приклад

en: Example use case:
uk_UA: Приклад використання:

en: Examples of test cases include:
uk_UA: Приклади тестових випадків включають:

en: Exclude Path
uk_UA: Виключити шлях

en: Exclude Settings
uk_UA: Виключені налаштування

en: Excludes
uk_UA: Виключені

en: Expired Transients
uk_UA: Перехідні Процеси з Закінченим Строком Дії

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Export Settings
uk_UA: Експорт Налаштувань

en: Extreme
uk_UA: Экстрім

en: Failed
uk_UA: Невдало

en: Failed to back up %s file, aborted changes.
uk_UA: Не вдалося створити резервну копію файлу %s, зміни скасовано.

en: Failed to communicate with Cloudflare
uk_UA: Не вдалося зв’язатися з Cloudflare

en: Failed to communicate with QUIC.cloud server
uk_UA: Не вдалося встановити зв’язок із сервером QUIC.cloud

en: Failed to create Avatar table. Please follow <a %s>Table Creation guidance from LiteSpeed Wiki</a> to finish setup.
uk_UA: Не вдалося створити таблицю "Аватар". Будь ласка, дотримуйтесь <a %s>інструкцій щодо створення таблиці від LiteSpeed Wiki</a>, щоб завершити налаштування.

en: Failed to create table %1$s! SQL: %2$s.
uk_UA: Не вдалося створити таблицю %1$s! SQL: %2$s.

en: Failed to detect IP
uk_UA: Не вдалося визначити IP-адресу

en: Failed to get %s file contents.
uk_UA: Не вдалося отримати вміст файлу %s.

en: Failed to get echo data from WPAPI
uk_UA: Не вдалося отримати ехо-дані від WPAPI

en: Failed to parse %s activation status.
uk_UA: Не вдалося визначити статус активації %s.

en: Failed to request via WordPress
uk_UA: Не вдалося надіслати запит через WordPress

en: Failed to sync Guest Mode lists.
uk_UA: Не вдалося синхронізувати списки гостьового режиму.

en: Failed to upgrade.
uk_UA: Не вдалося оновити.

en: Failed to validate %s activation data.
uk_UA: Не вдалося підтвердити дані активації %s.

en: Failed to write to %s.
uk_UA: Не вдалося написати до %s.

en: Fast Queue Usage
uk_UA: Використання швидкої черги

en: File %s is not writable.
uk_UA: Файл %s недоступний для запису.

en: Filename is empty!
uk_UA: Ім'я файлу порожнє!

en: Files
uk_UA: Файли

en: Filter %s available for UCSS per page type generation.
uk_UA: Фільтр %s доступний у UCSS для генерування типу сторінки.

en: Filter %s available to change threshold.
uk_UA: Фільтр %s доступний для зміни порогу.

en: Filter %s is supported.
uk_UA: Фільтр %s підтримується.

en: Folder does not exist: %s
uk_UA: Папка не існує: %s

en: Folder is not writable: %s.
uk_UA: Папка недоступна для запису: %s.

en: Font Display Optimization
uk_UA: Оптимізація відображення шрифтів

en: For URLs with wildcards, there may be a delay in initiating scheduled purge.
uk_UA: Для URL-адрес з символами може виникнути затримка у ініціюванні запланованого очищення.

en: For example
uk_UA: Наприклад

en: For example, %1$s defines a TTL of %2$s seconds for %3$s.
uk_UA: Наприклад, %1$s визначає TTL %2$s секунд для %3$s.

en: For example, %s can be used for a transparent placeholder.
uk_UA: Наприклад, %s можна використати як прозорий заповнювач.

en: For example, for %1$s, %2$s and %3$s can be used here.
uk_UA: Наприклад, для %1$s можна використовувати %2$s і %3$s.

en: For example, for %1$s, %2$s can be used here.
uk_UA: Наприклад, для %1$s можна використовувати %2$s.

en: For example, if every Page on the site has different formatting, enter %s in the box. Separate critical CSS files will be stored for every Page on the site.
uk_UA: Наприклад, якщо кожна сторінка сайту має різне форматування, введіть %s у полі. Окремі critical CSS файли зберігатимуться для кожної сторінки сайту.

en: For example, to drop parameters beginning with %1$s, %2$s can be used here.
uk_UA: Наприклад, щоб скинути параметри, які починаються з %1$s, тут можна використати %2$s.

en: For that reason, please test the site to make sure everything still functions properly.
uk_UA: З цієї причини, будь ласка, перевірте сайт, щоб переконатися, що все ще працює належним чином.

en: Force Cache URIs
uk_UA: Примусове кешування URI-адрес

en: Force Public Cache URIs
uk_UA: Примусове використання URI-адрес загальнодоступного кешу

en: Force cron
uk_UA: Примусовий cron

en: Forced cacheable
uk_UA: Примусове кешування

en: Free monthly quota available.
uk_UA: Доступна безкоштовна щомісячна квота.

en: Free monthly quota available. Can also be used anonymously (no email required).
uk_UA: Доступна безкоштовна щомісячна квота. Також можна використовувати анонімно (електронна пошта не потрібна).

en: Front page
uk_UA: Головна сторінка

en: Frontend .htaccess Path
uk_UA: Зовнішній інтерфейс шляху .htaccess

en: Frontend Heartbeat Control
uk_UA: Зовнішній інтерфейс керування Heartbeat

en: Frontend Heartbeat TTL
uk_UA: Зовнішній інтерфейс Heartbeat TTL

en: General
uk_UA: Загальні

en: General Settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: Generate LQIP In Background
uk_UA: Генеруйте LQIP у фоновому режимі

en: Generate Link for Current User
uk_UA: Створити посилання для поточного користувача

en: Generate UCSS
uk_UA: Згенерувати UCSS

en: Generate a separate vary cache copy for the mini cart when the cart is not empty.
uk_UA: Згенеруйте окрему копію кешу варіацій для міні-кошика, якщо він не порожній.

en: Generated at %s
uk_UA: Згенеровано у %s

en: Generated links may be managed under %sSettings%s.
uk_UA: Згенерованими посиланнями можна керувати у %sНалаштуваннях%s.

en: Get it from %s.
uk_UA: Отримайте його від %s.

en: Global API Key / API Token
uk_UA: Загальний ключ API / маркер API

en: Global Groups
uk_UA: Глобальні Групи

en: Globally fast TTFB, easy setup, and %s!
uk_UA: Глобально швидкий TTFB, легке налаштування та %s!

en: Go to QUIC.cloud dashboard
uk_UA: Перейти у майстерню QUIC.cloud

en: Go to plugins list
uk_UA: Перейти до списку плагінів

en: Good news from QUIC.cloud server
uk_UA: Гарні новини від сервера QUIC.cloud

en: Google reCAPTCHA will be bypassed automatically.
uk_UA: Google reCAPTCHA буде обійдено автоматично.

en: Gravatar Cache
uk_UA: Gravatar кеш

en: Gravatar Cache Cron
uk_UA: Gravatar Кеш Cron

en: Gravatar Cache TTL
uk_UA: Gravatar Кеш TTL

en: Groups cached at the network level.
uk_UA: Групи, кешовані на мережевому рівні.

en: Guest
uk_UA: Гість

en: Guest Mode
uk_UA: Гостьовий Режим

en: Guest Mode IP/UA sync status
uk_UA: Статус синхронізації IP/UA в гостьовому режимі

en: Guest Mode JS Excludes
uk_UA: Виключає JS у гостьовому режимі

en: Guest Mode and Guest Optimization
uk_UA: Гостьовий режим і оптимізація гостьового режиму

en: Guest Mode failed to test.
uk_UA: Не вдалося протестувати гостьовий режим.

en: Guest Mode lists synced successfully.
uk_UA: Гостьовий режим успішно синхронізовано.

en: Guest Mode passed testing.
uk_UA: Гостьовий режим пройшов тестування.

en: Guest Mode provides an always cacheable landing page for an automated guest's first time visit, and then attempts to update cache varies via AJAX.
uk_UA: Гостьовий режим, завжди, забезпечує КЕШОВАНУ цільову сторінку для першого відвідування, а потім спроби оновити кеш змінюються за допомогою AJAX.

en: Guest Mode testing result
uk_UA: Результат тестування гостьового режиму

en: Guest Optimization
uk_UA: Гостьова Оптимізація

en: HTML Attribute To Replace
uk_UA: HTML-атрибут для заміни

en: HTML Keep Comments
uk_UA: Зберігайте коментарі HTML

en: HTML Lazy Load Selectors
uk_UA: Селектори Lazy Load HTML

en: HTML Minify
uk_UA: Мінімізувати HTML

en: HTML Settings
uk_UA: Налаштування HTML

en: HTTPS sources only.
uk_UA: Тільки HTTPS джерела.

en: Heartbeat Control
uk_UA: Контроль Heartbeat

en: High-performance page caching and site optimization from LiteSpeed
uk_UA: Високопродуктивне кешування сторінок та оптимізація сайту від LiteSpeed

en: Higher TTL
uk_UA: Більш високий TTL

en: History
uk_UA: Історія

en: Hit
uk_UA: Влучання

en: Home page
uk_UA: Головна сторінка

en: Host
uk_UA: Хост

en: How to Fix Problems Caused by CSS/JS Optimization.
uk_UA: Як усунути проблеми, спричинені оптимізацією CSS/JS.

en: However, there is no way of knowing all the possible customizations that were implemented.
uk_UA: Однак неможливо дізнатися про всі можливі налаштування, які були зроблені.

en: Htaccess did not match configuration option.
uk_UA: Htaccess не збігається з параметром конфігурації.

en: Htaccess rule is: %s
uk_UA: Правило для .htaccess: %s

en: I've already left a review
uk_UA: Я вже залишив відгук

en: If %1$s is %2$s, then %3$s must be populated!
uk_UA: Якщо %1$s це %2$s, то %3$s потрібно заповнити!

en: If ON, the stale copy of a cached page will be shown to visitors until a new cache copy is available. Reduces the server load for following visits. If OFF, the page will be dynamically generated while visitors wait.
uk_UA: Якщо увімкнено, застаріла копія кешованої сторінки відображатиметься відвідувачам, доки не буде доступна нова копія кешу. Зменшує навантаження на сервер для наступних відвідувань. Якщо вимкнено, сторінка буде генеруватися динамічно, поки відвідувачі чекатимуть.

en: If comment to be kept is like: %1$s write: %2$s
uk_UA: Якщо коментар, який потрібно залишити, виглядає як: %1$s, напишіть: %2$s

en: If every web application uses the same cookie, the server may confuse whether a user is logged in or not.
uk_UA: Якщо кожна веб-програма використовує один і той самий cookie, сервер може плутати, чи увійшов користувач чи ні.

en: If not, please verify the setting in the %sAdvanced tab%s.
uk_UA: Якщо ні, перевірте налаштування у вкладці %sДодатково%s.

en: If only the WordPress site should be purged, use Purge All.
uk_UA: Якщо потрібно очистити лише сайт WordPress, скористайтеся «Очистити все».

en: If set to %1$s, before the placeholder is localized, the %2$s configuration will be used.
uk_UA: Якщо встановлено значення %1$s, перед локалізованим заповнювачем буде використана конфігурація %2$s.

en: If set to %s this is done in the foreground, which may slow down page load.
uk_UA: Якщо встановлено значення %s, це виконується на передньому плані, що може уповільнити завантаження сторінки.

en: If the category name is not found, the category will be removed from the list on save.
uk_UA: Якщо назву категорії не знайдено, категорію буде видалено зі списку під час збереження.

en: If the login cookie was recently changed in the settings, please log out and back in.
uk_UA: Якщо файл cookie для входу нещодавно було змінено в налаштуваннях, будь ласка, вийдіть із системи і знову ввійдіть.

en: If the tag slug is not found, the tag will be removed from the list on save.
uk_UA: Якщо тег у частині посилання не знайдено, тег буде видалено зі списку під час збереження.

en: If there are any questions, the team is always happy to answer any questions on the %ssupport forum%s.
uk_UA: Якщо у вас виникнуть запитання, наша команда завжди рада відповісти на будь-які запитання на %sфорумі підтримки%s.

en: If this is set to a number less than 30, feeds will not be cached.
uk_UA: Якщо для цього параметра встановити число менше 30, feeds не будуть кешуватися.

en: If using OpenLiteSpeed, the server must be restarted once for the changes to take effect.
uk_UA: Якщо використовується OpenLiteSpeed, сервер необхідно перезапустити, щоб зміни набули чинності.

en: If you are using a %1$s socket, %2$s should be set to %3$s
uk_UA: Якщо ви використовуєте сокет %1$s, %2$s має бути встановлено на %3$s

en: If you have used Image Optimization, please %sDestroy All Optimization Data%s first. NOTE: this does not remove your optimized images.
uk_UA: Якщо ви використовували оптимізацію зображень, будь ласка, спочатку %sВидаліть всі дані оптимізації%s. ПРИМІТКА: це не призведе до видалення оптимізованих зображень.

en: If you run into any issues, please refer to the report number in your support message.
uk_UA: Якщо у вас виникли проблеми, будь ласка зверніться, з номером звіту, до служби підтримки.

en: If you turn any of the above settings OFF, please remove the related file types from the %s box.
uk_UA: Якщо ви вимкнете будь-які з наведених вище параметрів, видаліть відповідні типи файлів із поля %s.

en: If you would rather not move at litespeed, you can deactivate this plugin.
uk_UA: Якщо ви не хочете залишатись з litespeed, ви можете деактивувати цей плагін.

en: If your site contains public content that certain user roles can see but other roles cannot, you can specify a Vary Group for those user roles. For example, specifying an administrator vary group allows there to be a separate publicly-cached page tailored to administrators (with “edit” links, etc), while all other user roles see the default public page.
uk_UA: Якщо ваш сайт містить загальнодоступний вміст, який можуть бачити лише певні ролі користувачів, ви можете вказати групу для ролей користувачів. Наприклад, група - адміністратор дозволяє створити окрему, загальнодоступну кешовану сторінку, спеціально для адміністраторів (з посиланнями «редагувати» тощо), тоді як усі інші ролі користувачів бачать загальнодоступну сторінку за замовчуванням.

en: If your theme does not use JS to update the mini cart, you must enable this option to display the correct cart contents.
uk_UA: Якщо ваша тема не використовує JS для оновлення міні-кошика, ви повинні ввімкнути цю опцію, щоб відображати правильний вміст кошика.

en: Iframes containing these class names will not be lazy loaded.
uk_UA: Iframes, що містять ці імена класів, не будуть lazy loaded.

en: Iframes having these parent class names will not be lazy loaded.
uk_UA: Iframes, що мають ці імена батьківських класів, не будуть lazy loaded.

en: Ignore certain query strings when caching. (LSWS %s required)
uk_UA: Ігноруйте певні рядки запиту під час кешування. (Потрібен %s LSWS)

en: Image Information
uk_UA: Інформація про зображення

en: Image Optimization
uk_UA: Оптимізація зображень

en: Image Optimization Settings
uk_UA: Налаштування оптимізації зображень

en: Image Optimization Summary
uk_UA: Підсумок оптимізації зображення

en: Image Thumbnail Group Sizes
uk_UA: Розміри груп ескізів зображень

en: Image groups total
uk_UA: Усього груп зображень

en: Images Pulled
uk_UA: Отримані зображення

en: Images containing these class names will not be lazy loaded.
uk_UA: Зображення, що містять ці назви класів, не будуть lazy loaded.

en: Images having these parent class names will not be lazy loaded.
uk_UA: Зображення, які мають ці імена батьківських класів, не будуть lazy loaded.

en: Images not requested
uk_UA: Зображення не запитані

en: Images notified to pull
uk_UA: Зображення, які потрібно отримати

en: Images optimized and pulled
uk_UA: Зображення оптимізовано та отримано

en: Images ready to request
uk_UA: Зображення готові до запиту

en: Images requested
uk_UA: Запитувані зображення

en: Images will be pulled automatically if the cron job is running.
uk_UA: Зображення отримуватимуться автоматично, якщо запущено завдання cron.

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Import / Export
uk_UA: Імпорт / Експорт

en: Import Settings
uk_UA: Імпорт налаштувань

en: Import failed due to file error.
uk_UA: Не вдалося імпортувати через помилку файлу.

en: Imported setting file %s successfully.
uk_UA: Файл налаштувань %s імпортовано успішно.

en: Improve HTTP/HTTPS Compatibility
uk_UA: Покращення сумісності HTTP/HTTPS

en: Improve wp-admin speed through caching. (May encounter expired data)
uk_UA: Збільште швидкість wp-admin за допомогою кешування. (Можливо зустрічатимуться старі дані)

en: Improved by
uk_UA: Покращено

en: In order to avoid an upgrade error, you must be using %1$s or later before you can upgrade to %2$s versions.
uk_UA: Щоб уникнути помилки оновлення, ви повинні використовувати %1$s або новішу, перш ніж ви зможете оновити до %2$s версії.

en: In order to use QC services, need a real domain name, cannot use an IP.
uk_UA: Для того, щоб користуватися послугами контролю якості, потрібне справжнє доменне ім’я, не можна використовувати IP-адресу.

en: In order to use most QUIC.cloud services, you need quota. QUIC.cloud gives you free quota every month, but if you need more, you can purchase it.
uk_UA: Для того, щоб користуватися більшістю сервісів QUIC.cloud, вам потрібна квота. QUIC.cloud надає вам безкоштовну квоту щомісяця, але якщо вам потрібно більше, ви можете придбати її.

en: Include CSS
uk_UA: Включити CSS

en: Include File Types
uk_UA: Включити типи файлів

en: Include Images
uk_UA: Включити зображення

en: Include JS
uk_UA: Включити JS

en: Include external CSS and inline CSS in combined file when %1$s is also enabled. This option helps maintain the priorities of CSS, which should minimize potential errors caused by CSS Combine.
uk_UA: Включити зовнішній CSS та вбудований CSS до об’єднаного файлу, за умови увімкнення %1$s. Цей параметр допомагає підтримувати пріоритети CSS, які повинні мінімізувати потенційні помилки, спричинені об'єднанням CSS.

en: Include external JS and inline JS in combined file when %1$s is also enabled. This option helps maintain the priorities of JS execution, which should minimize potential errors caused by JS Combine.
uk_UA: Включити зовнішній і вбудований JS до об’єднаного файлу, за умови увімкнення %1$s. Цей параметр допомагає підтримувати пріоритети виконання JS, що має мінімізувати потенційні помилки, спричинені об'єднанням JS.

en: Included Directories
uk_UA: Включені директорії

en: Inline CSS Async Lib
uk_UA: Вбудована асинхронна бібліотека CSS

en: Inline CSS added to Combine
uk_UA: Вбудований CSS додано до Combine

en: Inline JS added to Combine
uk_UA: Вбудований JS додано до Combine

en: Inline UCSS to reduce the extra CSS file loading. This option will not be automatically turned on for %1$s pages. To use it on %1$s pages, please set it to ON.
uk_UA: Вбудований UCSS для зменшення додаткового завантаження файлу CSS. Цей параметр не буде автоматично ввімкнено для сторінок %1$s. Щоб використовувати його на сторінках %1$s, увімкніть його.

en: Install
uk_UA: Встановити

en: Install %s
uk_UA: Встановити %s

en: Install DoLogin Security
uk_UA: Встановити DoLogin Security

en: Install Now
uk_UA: Встановити зараз

en: Instant Click
uk_UA: Миттєве натискання

en: Invalid IP
uk_UA: Невірний IP

en: Invalid log type.
uk_UA: Недійсний тип журналу.

en: Invalid login cookie. Invalid characters found.
uk_UA: Недійсний cookie для входу. Знайдено недійсні символи.

en: Invalid login cookie. Please check the %s file.
uk_UA: Недійсний cookie для входу. Будь ласка, перевірте файл %s.

en: Invalid rewrite rule
uk_UA: Недійсне правило перезапису

en: It is STRONGLY recommended that the compatibility with other plugins on a single/few sites is tested first.
uk_UA: Наполегливо рекомендується спочатку перевірити сумісність з іншими плагінами на одному-декількох сайтах.

en: It will be converted to a base64 SVG placeholder on-the-fly.
uk_UA: Він буде перетворений на заповнювач base64 SVG на льоту.

en: JS Combine
uk_UA: Об'єднати JS

en: JS Combine External and Inline
uk_UA: Об'єднати зовнішні та вбудовані JS

en: JS Defer for both external and inline JS
uk_UA: Відкладений JS для зовнішніх і вбудованих JS

en: JS Deferred / Delayed Excludes
uk_UA: Відкладений JS / Затримання Виключено

en: JS Delayed
uk_UA: Затриманий JS

en: JS Delayed Includes
uk_UA: Відкладений JS включає

en: JS Excludes
uk_UA: Виключити JS

en: JS Minify
uk_UA: Мінімізувати JS

en: JS Settings
uk_UA: Налаштування JS

en: JS error can be found from the developer console of browser by right clicking and choosing Inspect.
uk_UA: Помилку JS можна знайти у консолі розробника браузера, клацнувши правою кнопкою миші та вибравши Перевірити.

en: Join LiteSpeed Slack community
uk_UA: Приєднуйтесь до спільноти LiteSpeed Slack

en: Join Us on Slack
uk_UA: Приєднуйтесь до нас на Slack

en: Join the %s community.
uk_UA: Приєднуйтесь до спільноти %s.

en: Keep this off to use plain color placeholders.
uk_UA: Вимкніть цей параметр, щоб використовувати заповнювачі звичайного кольору.

en: LQIP Cache
uk_UA: LQIP Кеш

en: LQIP Cloud Generator
uk_UA: Генератор LQIP у хмарі

en: LQIP Excludes
uk_UA: Виключенні LQIP

en: LQIP Minimum Dimensions
uk_UA: Мінімальні розміри LQIP

en: LQIP Quality
uk_UA: Якість LQIP

en: LQIP image preview for size %s
uk_UA: Попередній перегляд зображення LQIP для розміру %s

en: LQIP requests will not be sent for images where both width and height are smaller than these dimensions.
uk_UA: Запити LQIP не надсилатимуться для зображень, ширина та висота яких менші за ці розміри.

en: LSCache caching functions on this page are currently unavailable!
uk_UA: Функції кешування LSCache на цій сторінці в даний момент недоступні!

en: Larger number will generate higher resolution quality placeholder, but will result in larger files which will increase page size and consume more points.
uk_UA: Більше число створить заповнювач з більш високою роздільною здатністю, але призведе до збільшення файлів, це збільшить розмір сторінки та зменшить кількість балів.

en: Larger than
uk_UA: Більший за

en: Last Pull
uk_UA: Останнє отримання

en: Last Pulled
uk_UA: Востаннє отримано

en: Last Report Date
uk_UA: Дата останнього звіту

en: Last Report Number
uk_UA: Номер останнього звіту

en: Last Request
uk_UA: Останній запит

en: Last calculated
uk_UA: Востаннє розраховано

en: Last complete run time for all crawlers
uk_UA: Час повного виконання всіх сканерів

en: Last crawled
uk_UA: Останнє сканування

en: Last crawled:
uk_UA: Останнє сканування:

en: Last exported
uk_UA: Востаннє експортовано

en: Last generated
uk_UA: Востаннє згенеровано

en: Last generated: %s
uk_UA: Востаннє згенеровано: %s

en: Last imported
uk_UA: Востаннє імпортовано

en: Last interval
uk_UA: Останній інтервал

en: Last pull initiated by cron at %s.
uk_UA: Останнє отримання ініційовано cron о %s.

en: Last ran
uk_UA: Останній запуск

en: Last requested cost
uk_UA: Остання запитана вартість

en: Last requested: %s
uk_UA: Останній запит: %s

en: Lazy Load Iframe Class Name Excludes
uk_UA: Виключає Ім’я класу iframe із Lazy Load

en: Lazy Load Iframe Parent Class Name Excludes
uk_UA: Виключає назву батьківського класу iframe із Lazy Load

en: Lazy Load Image Class Name Excludes
uk_UA: Виключає Ім’я класу Зображення із Lazy Load

en: Lazy Load Image Excludes
uk_UA: Виключені зображення з Lazy Load

en: Lazy Load Image Parent Class Name Excludes
uk_UA: Виключає назву батьківського класу зображення із Lazy Load

en: Lazy Load Images
uk_UA: Відкладене завантаження зображень

en: Lazy Load URI Excludes
uk_UA: Виключає URI-адреси Lazy Load

en: Lazy Load for Iframes
uk_UA: Lazy Load для Iframes

en: Lazy Load for Images
uk_UA: Lazy Load Зображень

en: Learn More
uk_UA: Дізнатися більше

en: Learn More about QUIC.cloud
uk_UA: Детальніше про QUIC.cloud

en: Learn more
uk_UA: Дізнатись більше

en: Learn more about when this is needed
uk_UA: Дізнайтесь більше, коли це необхідно

en: Learn more or purchase additional quota.
uk_UA: Дізнайтеся більше або придбайте додаткову квоту.

en: Link & Enable QUIC.cloud CDN
uk_UA: Підключіть та увімкніть CDN QUIC.cloud

en: Link to QUIC.cloud
uk_UA: Посилання на QUIC.cloud

en: Linked to QUIC.cloud preview environment, for testing purpose only.
uk_UA: Пов'язано з середовищем попереднього перегляду QUIC.cloud, лише з метою тестування.

en: List of Mobile User Agents
uk_UA: Список Mobile Agents користувача

en: List post types where each item of that type should have its own CCSS generated.
uk_UA: Перелік типів записів, у яких для кожного елемента цього типу має бути створений власний CCSS.

en: List the CSS selectors whose styles should always be included in CCSS.
uk_UA: Перелік селекторів CSS, стилі яких завжди мають бути включені до CCSS.

en: List the CSS selectors whose styles should always be included in UCSS.
uk_UA: Перелік селекторів CSS, стилі яких завжди мають бути включені до UCSS.

en: Listed CSS files or inline CSS code will not be minified or combined.
uk_UA: Перераховані файли CSS або вбудований код CSS не будуть мінімізовані або об’єднані.

en: Listed CSS files will be excluded from UCSS and saved to inline.
uk_UA: Перелічені файли CSS буде виключено з UCSS і збережено у вбудованому файлі.

en: Listed JS files or inline JS code will be delayed.
uk_UA: Перелічені файли JS або вбудований код JS будуть відкладені.

en: Listed JS files or inline JS code will not be deferred or delayed.
uk_UA: Перераховані файли JS або вбудований код JS не будуть відкладені чи затримані.

en: Listed JS files or inline JS code will not be minified or combined.
uk_UA: Перераховані файли JS або вбудований код JS не будуть мінімізовані або об’єднані.

en: Listed JS files or inline JS code will not be optimized by %s.
uk_UA: Перераховані файли JS або вбудований код JS не будуть оптимізовані %s.

en: Listed URI will not generate UCSS.
uk_UA: Указані URI-адреси не генеруватимуть UCSS.

en: Listed images will not be lazy loaded.
uk_UA: Перераховані зображення не будуть lazy loaded.

en: LiteSpeed Cache Configuration Presets
uk_UA: Запропоновані налаштування LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache Crawler
uk_UA: Сканер LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache Dashboard
uk_UA: Майстерня LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache Database Optimization
uk_UA: Оптимізація бази даних LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache General Settings
uk_UA: Загальні налаштування кешу LiteSpeed

en: LiteSpeed Cache Image Optimization
uk_UA: LiteSpeed Cache оптимізація зображень

en: LiteSpeed Cache Network Cache Settings
uk_UA: Налаштування мережевого кешу LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache OptimaX
uk_UA: LiteSpeed Кеш OptimaX

en: LiteSpeed Cache Page Optimization
uk_UA: Оптимізація сторінки LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache Purge All
uk_UA: LiteSpeed Cache очистити все

en: LiteSpeed Cache Settings
uk_UA: Налаштування LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache Standard Presets
uk_UA: Стандартні запропоновані налаштування LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache Toolbox
uk_UA: Панель інструментів LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache is disabled. This functionality will not work.
uk_UA: Кеш LiteSpeed Cache вимкнено. Цей функціонал не буде працювати.

en: LiteSpeed Cache is temporarily disabled until: %s.
uk_UA: LiteSpeed Cache тимчасово відключено до: %s.

en: LiteSpeed Cache plugin is installed!
uk_UA: Плагін LiteSpeed Cache встановлено!

en: LiteSpeed Crawler Cron
uk_UA: Сканер LiteSpeed Cron

en: LiteSpeed Logs
uk_UA: Журнали LiteSpeed

en: LiteSpeed Optimization
uk_UA: LiteSpeed оптимізація

en: LiteSpeed Report
uk_UA: Звіт LiteSpeed

en: LiteSpeed cache plugin upgraded. Please refresh the page to complete the configuration data upgrade.
uk_UA: Плагін LiteSpeed cache оновлено. Оновіть сторінку, щоб завершити оновлення даних конфігурації.

en: Load CSS Asynchronously
uk_UA: Завантажувати CSS асинхронно

en: Load Google Fonts Asynchronously
uk_UA: Асинхронне завантаження шрифтів Google

en: Load JS Deferred
uk_UA: Завантажувати JS відкладено

en: Load iframes only when they enter the viewport.
uk_UA: Завантажуйте iframes лише тоді, коли вони входять в область перегляду.

en: Load images only when they enter the viewport.
uk_UA: Завантажуйте зображення лише тоді, коли вони входять в область перегляду.

en: Localization
uk_UA: Локалізація

en: Localization Files
uk_UA: Файли локалізації

en: Localization Settings
uk_UA: Налаштування локалізації

en: Localize Resources
uk_UA: Локалізувати ресурси

en: Localize external resources.
uk_UA: Локалізувати зовнішні ресурси.

en: Localized Resources
uk_UA: Локалізовані ресурси

en: Log File Size Limit
uk_UA: Обмеження розміру файлу журналу

en: Log View
uk_UA: Переглянути журнал

en: Log file not found.
uk_UA: Файл журналу не знайдено.

en: Login Cookie
uk_UA: Cookie для входу

en: Low Quality Image Placeholder
uk_UA: Заповнювач зображення низької якості (LQIP)

en: MB
uk_UA: Мб

en: Manage
uk_UA: Керувати

en: Manually added to blocklist
uk_UA: Додано вручну до списку блокування

en: Manually run
uk_UA: Запустити вручну

en: Map
uk_UA: Sitemap

en: Mark this page as
uk_UA: Позначити цю сторінку як

en: Maximum image post id
uk_UA: Максимальний ID публікації зображення

en: Maximum value
uk_UA: Максимальне значення

en: Maybe Later
uk_UA: Можливо пізніше

en: Maybe later
uk_UA: Можливо пізніше

en: Media Excludes
uk_UA: Виключенні Медіа

en: Media Settings
uk_UA: Налаштування медіа

en: Message from QUIC.cloud server
uk_UA: Повідомлення від сервера QUIC.cloud

en: Method
uk_UA: Спосіб

en: Minify CSS files and inline CSS code.
uk_UA: Мінімізувати файли CSS та вбудований код CSS.

en: Minify HTML content.
uk_UA: Мінімізувати вміст HTML.

en: Minify JS files and inline JS codes.
uk_UA: Мінімізувати файли JS та вбудовані коди JS.

en: Minimum value
uk_UA: Мінімальне значення

en: Miss
uk_UA: Відсутній

en: Mobile
uk_UA: Мобільний

en: Mobile Agent Rules
uk_UA: Правила Mobile Agent

en: Mobile Cache
uk_UA: Мобільний кеш

en: Monthly archive
uk_UA: Місячний архів

en: More
uk_UA: Більше

en: More information about the available commands can be found here.
uk_UA: Більше інформації про доступні команди можна знайти тут.

en: More settings
uk_UA: Більше налаштувань

en: More settings available under %s menu
uk_UA: Більше налаштувань доступне в %s меню

en: My QUIC.cloud Dashboard
uk_UA: Моя майстерня QUIC.cloud

en: NOTE
uk_UA: ПРИМІТКА

en: NOTE: QUIC.cloud CDN and Cloudflare do not use CDN Mapping. If you are only using QUIC.cloud or Cloudflare, leave this setting %s.
uk_UA: ПРИМІТКА. QUIC.cloud CDN і Cloudflare не використовують CDN Mapping. Якщо ви використовуєте лише QUIC.cloud або Cloudflare, залиште це налаштування %s.

en: NOTICE
uk_UA: ПРИМІТКА

en: NOTICE:
uk_UA: ПРИМІТКА:

en: NOTICE: Database login cookie did not match your login cookie.
uk_UA: ПРИМІТКА: cookie для входу в базу даних не відповідає вашому cookie.

en: Network Dashboard
uk_UA: Майстерня мережі

en: Network Enable Cache
uk_UA: Увімкнути кеш мережі

en: New Developer Version Available!
uk_UA: Доступна нова версія для розробників!

en: New Version Available!
uk_UA: Доступна нова версія!

en: New developer version %s is available now.
uk_UA: Нова версія для розробників %s зараз доступна.

en: New release %s is available now.
uk_UA: Нова версія %s вже доступна.

en: News
uk_UA: Новини

en: Next-Gen Image Format
uk_UA: Формат зображень наступного покоління

en: No available Cloud Node after checked server load.
uk_UA: Немає доступного Cloud Node після перевірки завантаження сервера.

en: No available Cloud Node.
uk_UA: Немає доступного хмарного вузла.

en: No available Cloudflare zone
uk_UA: Немає доступної зони Cloudflare

en: No backup of original file exists.
uk_UA: Відсутня резервна копія оригінального файлу.

en: No backup of unoptimized AVIF file exists.
uk_UA: Резервної копії неоптимізованого файлу AVIF немає.

en: No backup of unoptimized WebP file exists.
uk_UA: Резервної копії неоптимізованого файлу WebP немає.

en: No cloud services currently in use
uk_UA: Відсутні хмарні сервіси, які зараз використовуються

en: No crawler meta file generated yet
uk_UA: Мета-файл сканера ще не згенеровано

en: No fields
uk_UA: Немає полів

en: No optimization
uk_UA: Без оптимізації

en: No sizes found.
uk_UA: Розміри не знайдено.

en: No valid image found by Cloud server in the current request.
uk_UA: У поточному запиті хмарного сервера не знайдено жодного дійсного зображення.

en: No valid image found in the current request.
uk_UA: У поточному запиті не знайдено жодного дійсного зображення.

en: No valid sitemap parsed for crawler.
uk_UA: Немає дійсного sitemap для сканера.

en: Node:
uk_UA: Вузол:

en: Non cacheable
uk_UA: Не кешується

en: Not Available
uk_UA: Недоступно

en: Not blocklisted
uk_UA: Не внесено до списку блокування

en: Not enough parameters. Please check if the QUIC.cloud connection is set correctly
uk_UA: Недостатньо параметрів. Перевірте, будь ласка, чи правильно встановлено з'єднання з QUIC.cloud

en: Note
uk_UA: Примітка

en: Notes
uk_UA: Примітки

en: Notice
uk_UA: Увага

en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

en: Notified Cloudflare to purge all successfully.
uk_UA: Cloudflare успішно повідомлено про те, щоб очистити все.

en: Notified Cloudflare to set development mode to %s successfully.
uk_UA: Cloudflare успішно повідомлено про режим розробки %s.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge CSS/JS entries.
uk_UA: Повідомлено веб-сервер LiteSpeed про очищення записів CSS/JS.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge all LSCache entries.
uk_UA: Повідомлено веб-сервер LiteSpeed про очищення всіх записів LSCache.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge all pages.
uk_UA: Повідомлено веб-сервер LiteSpeed про очищення всіх сторінок.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge error pages.
uk_UA: Повідомлено веб-сервер LiteSpeed про очищення сторінок помилок.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge everything.
uk_UA: Повідомлено веб-сервер LiteSpeed, щоб очистити все.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge the front page.
uk_UA: Повідомлено веб-сервер LiteSpeed про очищення головної сторінки.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge the list.
uk_UA: Повідомлено веб-сервер LiteSpeed про очищення списку.

en: OFF
uk_UA: ВИМК

en: ON
uk_UA: УВІМК

en: OPcache is not enabled.
uk_UA: OPcache не увімкнено.

en: OPcache is restricted by %s setting.
uk_UA: OPcache обмежується параметром %s.

en: OR
uk_UA: Або

en: Object Cache
uk_UA: Кеш Object

en: Object Cache Settings
uk_UA: Налаштування кешу object

en: Object cache is not enabled.
uk_UA: Кеш object не ввімкнено.

en: Offers optional <strong>built-in DNS service</strong> to simplify CDN onboarding.
uk_UA: Пропонує додаткову <strong>вбудовану службу DNS</strong> для спрощення підключення до CDN.

en: On uninstall, all plugin settings will be deleted.
uk_UA: При видаленні всі налаштування плагіна буде видалено.

en: Once saved, it will be matched with the current list and completed automatically.
uk_UA: Після збереження його буде узгоджено з поточним списком і заповнено автоматично.

en: One or more pulled images does not match with the notified image md5
uk_UA: Одне або декілька отриманих зображень не збігаються із повідомленими зображенням md5

en: One per line.
uk_UA: По одному на рядок.

en: Online Services
uk_UA: Онлайн-сервіси

en: Online node needs to be redetected.
uk_UA: Мережевий вузол потрібно переоприділити.

en: Only attributes listed here will be replaced.
uk_UA: Будуть замінені лише перераховані тут атрибути.

en: Only available when %s is installed.
uk_UA: Доступно лише тоді, коли встановлено %s.

en: Only files within these directories will be pointed to the CDN.
uk_UA: Лише файли в цих директоріях будуть спрямовані до CDN.

en: Only log listed pages.
uk_UA: Реєструвати лише сторінки з переліку.

en: Only optimize pages for guest (not logged in) visitors. If turned this OFF, CSS/JS/CCSS files will be doubled by each user group.
uk_UA: Оптимізувати сторінки лише для гостей (користувачі які не увійшли в систему). Якщо вимкнути цю функцію, файли CSS/JS/CCSS будуть подвоюватися кожною групою користувачів.

en: Only press the button if the pull cron job is disabled.
uk_UA: Натискайте кнопку, лише якщо вимкнено cron завдання отримання.

en: Opcode Cache
uk_UA: Кеш Opcode

en: OpenLiteSpeed users please check this
uk_UA: Користувачі OpenLiteSpeed, будь ласка, перевірте це

en: Operation
uk_UA: Операція

en: OptimaX Settings
uk_UA: Налаштування OptimaX

en: OptimaX Summary
uk_UA: Підсумок OptimaX

en: Optimization Status
uk_UA: Статус оптимізації

en: Optimization Summary
uk_UA: Підсумок оптимізації

en: Optimization Tools
uk_UA: Інструменти оптимізації

en: Optimize CSS delivery.
uk_UA: Оптимізуйте доставку CSS.

en: Optimize Image Sizes
uk_UA: Оптимізація розмірів зображень

en: Optimize Losslessly
uk_UA: Оптимізуйте без втрат

en: Optimize Original Images
uk_UA: Оптимізація оригінальних зображень

en: Optimize Tables
uk_UA: Оптимізувати таблиці

en: Optimize all tables in your database
uk_UA: Оптимізувати всі таблиці у вашій базі даних

en: Optimize for Guests Only
uk_UA: Оптимізація лише для гостей

en: Optimize images and save backups of the originals in the same folder.
uk_UA: Оптимізуйте зображення та зберігайте резервні копії оригіналів у тій самій папці.

en: Optimize images using lossless compression.
uk_UA: Оптимізуйте зображення за допомогою стиснення без втрат.

en: Optimize images with our QUIC.cloud server
uk_UA: Оптимізуйте зображення за допомогою нашого сервера QUIC.cloud

en: Optimized all tables.
uk_UA: Оптимізовано усі таблиці.

en: Option Name
uk_UA: Назва параметра

en: Optional
uk_UA: Необов’язково

en: Optional when API token used.
uk_UA: Необов’язково, якщо використовується маркер API.

en: Optionally creates next-generation WebP or AVIF image files.
uk_UA: Додатково створює файли зображень нового покоління у форматах WebP або AVIF.

en: Options saved.
uk_UA: Параметри збережені.

en: Orig
uk_UA: Оригінал

en: Orig %s
uk_UA: Оригінал %s

en: Orig saved %s
uk_UA: Оригінал збережено %s

en: Original URLs
uk_UA: Оригінальні URL-адреси

en: Original file reduced by %1$s (%2$s)
uk_UA: Оригінальний файл зменшено на %1$s (%2$s)

en: Orphaned Post Meta
uk_UA: Мета осиротілого запису

en: Other
uk_UA: Інший

en: Other Static CDN
uk_UA: Інші статичні мережі CDN

en: Other checkboxes will be ignored.
uk_UA: Інші прапорці будуть ігноровані.

en: Outputs to a series of files in the %s directory.
uk_UA: Виводить в серію файлів у каталозі %s.

en: PAYG Balance
uk_UA: Баланс Pay as You Go

en: PAYG used this month: %s. PAYG balance and usage not included in above quota calculation.
uk_UA: Використано PAYG в цьому місяці: %s. Залишок та використання PAYG не включено до розрахунку вищевказаної квоти.

en: PHP Constant %s is supported.
uk_UA: Підтримується PHP константа %s.

en: Page Load Time
uk_UA: Час завантаження сторінки

en: Page Optimization
uk_UA: Оптимізація сторінки

en: PageSpeed Score
uk_UA: Оцінка PageSpeed

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: Partner Benefits Provided by
uk_UA: Партнерські переваги забезпечуються

en: Passed
uk_UA: Успішно

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Passwordless Link
uk_UA: Посилання без пароля

en: Path must end with %s
uk_UA: Шлях має закінчуватися на %s

en: Paths containing these strings will be cached regardless of no-cacheable settings.
uk_UA: Шляхи, що містять ці рядки, будуть кешуватися незалежно від налаштувань кешування.

en: Paths containing these strings will be forced to public cached regardless of no-cacheable settings.
uk_UA: Шляхи, що містять ці рядки, будуть примусово кешуватись у загальнодоступному кеші, незалежно від налаштувань правила - не кешувати.

en: Paths containing these strings will not be cached.
uk_UA: Шляхи, що містять ці рядки, не будуть кешуватися.

en: Paths containing these strings will not be served from the CDN.
uk_UA: Шляхи, що містять ці рядки, не будуть обслуговуватися з CDN.

en: Pay as You Go Usage Statistics
uk_UA: Статистика використання плати по мірі використання (Pay as You Go)

en: Persistent Connection
uk_UA: Стійке підключення

en: Please consider disabling the following detected plugins, as they may conflict with LiteSpeed Cache:
uk_UA: Будь ласка, вимкніть такі виявлені плагіни, оскільки вони можуть конфліктувати з LiteSpeed Cache:

en: Please do NOT share the above passwordless link with anyone.
uk_UA: Будь ласка, НЕ передавайте нікому наведене вище посилання без пароля.

en: Please enable LiteSpeed Cache in the plugin settings.
uk_UA: Будь ласка, увімкніть LiteSpeed Cache в налаштуваннях плагіна.

en: Please enable the LSCache Module at the server level, or ask your hosting provider.
uk_UA: Будь ласка, увімкніть модуль LSCache на рівні сервера або зверніться до свого хостинг-провайдера.

en: Please make sure this IP is the correct one for visiting your site.
uk_UA: Будь ласка, переконайтеся, що цей IP-адрес правильний для відвідування вашого сайту.

en: Please read all warnings before enabling this option.
uk_UA: Будь ласка, прочитайте всі попередження, перш ніж увімкнути цю опцію.

en: Please see %s for more details.
uk_UA: Будь ласка, дивіться %s для більш детальної інформації.

en: Please see %sHooking WP-Cron Into the System Task Scheduler%s to learn how to create the system cron task.
uk_UA: Будь ласка, перегляньте %sПідключення WP-Cron до системного планувальника завдань%s, щоб дізнатися, як створити системне завдання cron.

en: Please test thoroughly when enabling any option in this list. After changing Minify/Combine settings, please do a Purge All action.
uk_UA: Будь ласка, ретельно перевіряйте, вмикаючи будь-який параметр із цього списку. Після зміни налаштувань Мінімізувати/Об'єднання, будь ласка, виконайте - Очистити все.

en: Please thoroughly test all items in %s to ensure they function as expected.
uk_UA: Будь ласка, ретельно перевірте всі елементи в %s, щоб переконатися, що вони працюють належним чином.

en: Please thoroughly test each JS file you add to ensure it functions as expected.
uk_UA: Будь ласка, ретельно перевірте кожен файл JS, який ви додаєте, щоб переконатися, що він працює належним чином.

en: Please try after %1$s for service %2$s.
uk_UA: Будь ласка, спробуйте після %1$s для служби %2$s.

en: Please visit the %sInformation%s page on how to test the cache.
uk_UA: Будь ласка, відвідайте сторінку %sІнформація%s, щоб дізнатися, як перевірити кеш.

en: Plugin is too complicated
uk_UA: Плагін занадто складний

en: Port
uk_UA: Порт

en: Position:
uk_UA: Розташування:

en: Post ID
uk_UA: ID Запису

en: Post Revisions
uk_UA: Редакції запису

en: Post type archive
uk_UA: Архів типу запису

en: Preconnecting speeds up future loads from a given origin.
uk_UA: Попереднє підключення прискорює майбутні завантаження з певного джерела.

en: Predefined list will also be combined w/ the above settings
uk_UA: Попередньо визначений список також буде об’єднано з перерахованими вище налаштуваннями

en: Predefined list will also be combined with the above settings
uk_UA: Попередньо визначений список також буде поєднано з вищезазначеними налаштуваннями

en: Predefined list will also be combined with the above settings.
uk_UA: Попередньо визначений список також буде поєднано з вищезазначеними налаштуваннями.

en: Prefetching DNS can reduce latency for visitors.
uk_UA: Попереднє завантаження DNS може зменшити затримку для відвідувачів.

en: Preserve EXIF data (copyright, GPS, comments, keywords, etc) when optimizing.
uk_UA: Зберегти дані EXIF (авторські права, GPS, коментарі, ключові слова тощо) під час оптимізації.

en: Preserve EXIF/XMP data
uk_UA: Зберігайте дані EXIF/XMP

en: Presets
uk_UA: Запропоновані налаштування

en: Press the %s button to stop beta testing and go back to the current release from the WordPress Plugin Directory.
uk_UA: Натисніть кнопку %s, щоб припинити бета-тестування та повернутися до поточної версії з каталогу плагінів WordPress.

en: Press the %s button to use the most recent GitHub commit. Master is for release candidate & Dev is for experimental testing.
uk_UA: Натисніть кнопку %s, щоб використати останню версію з GitHub. Master призначений для релізу, а Dev — для експериментального тестування.

en: Prevent Google Fonts from loading on all pages.
uk_UA: Заборонити завантаження шрифтів Google на всіх сторінках.

en: Prevent any debug log of listed pages.
uk_UA: Заборонити будь-який журнал налагодження перелічених сторінок.

en: Prevent any lazy load of listed pages.
uk_UA: Запобігає Lazy Load перелічених сторінок.

en: Prevent any optimization of listed pages.
uk_UA: Запобігати будь-якій оптимізації сторінок із списку.

en: Prevent writing log entries that include listed strings.
uk_UA: Заборонити запис записів журналу, які містять перелічені рядки.

en: Previous request too recent. Please try again after %s.
uk_UA: Попередній запит надто недавній. Будь ласка, спробуйте ще раз після %s.

en: Previous request too recent. Please try again later.
uk_UA: Попередній запит надто недавній. Будь-ласка спробуйте пізніше.

en: Previously existed in blocklist
uk_UA: Раніше знаходився у списку блокування

en: Private
uk_UA: Приватний

en: Private Cache
uk_UA: Приватний кеш

en: Private Cached URIs
uk_UA: Приватні кешовані URI-адреси

en: Private cache
uk_UA: Приватний кеш

en: Privately cache commenters that have pending comments. Disabling this option will serve non-cacheable pages to commenters. (LSWS %s required)
uk_UA: Приватно кешувати коментаторів, у яких є коментарі, які очікують на розгляд. Якщо вимкнути цю опцію, коментатори відображатимуться на сторінках без кешування. (Потрібен LSWS %s)

en: Privately cache frontend pages for logged-in users. (LSWS %s required)
uk_UA: Приватно кешувати сторінки інтерфейсу для користувачів, які ввійшли в систему. (Потрібен LSWS %s)

en: Processes your uploaded PNG and JPG images to produce smaller versions that don't sacrifice quality.
uk_UA: Обробляє завантажені вами зображення у форматах PNG і JPG, створюючи менші версії без втрати якості.

en: Processing for PNG, JPG, and WebP image formats is free. AVIF is available for a fee.
uk_UA: Обробка зображень у форматах PNG, JPG та WebP безкоштовна. Обробка зображень у форматі AVIF платна.

en: Product Update Interval
uk_UA: Інтервал оновлення товару

en: Provides <strong>security at the CDN level</strong>, protecting your server from attack.
uk_UA: Забезпечує <strong>безпеку на рівні CDN</strong>, захищаючи ваш сервер від атак.

en: Public
uk_UA: Загальнодоступний

en: Public Cache
uk_UA: Загальнодоступний кеш

en: Pull Cron is running
uk_UA: Cron отримання запущено

en: Pull Images
uk_UA: Отримати зображення

en: Pulled AVIF image md5 does not match the notified AVIF image md5.
uk_UA: Отриманий md5 зображення AVIF не збігається з md5 зображення AVIF, до якого було надіслано сповіщення.

en: Pulled WebP image md5 does not match the notified WebP image md5.
uk_UA: Отримане зображення WebP md5 не відповідає повідомленому зображенню WebP md5.

en: Purge
uk_UA: Очистити

en: Purge %s Error
uk_UA: Очистити %s Помилки

en: Purge %s error pages
uk_UA: Очистити %s сторінки помилок

en: Purge All
uk_UA: Очистити все

en: Purge All Hooks
uk_UA: Очистити Всі Хуки

en: Purge All On Upgrade
uk_UA: Очистити все після оновлення

en: Purge By...
uk_UA: Очистити за...

en: Purge Everything
uk_UA: Очистити все

en: Purge Front Page
uk_UA: Очистити головну сторінку

en: Purge List
uk_UA: Список очищення

en: Purge Log
uk_UA: Журнал очищення

en: Purge Pages
uk_UA: Очистити сторінки

en: Purge Settings
uk_UA: Очистити налаштування

en: Purge all object caches successfully.
uk_UA: Успішно очищено всі кеші object.

en: Purge all the object caches
uk_UA: Очистити всі кеші object

en: Purge categories only when stock status changes.
uk_UA: Очищати категорії лише тоді, коли змінюється статус запасів.

en: Purge category %s
uk_UA: Очистити категорію %s

en: Purge pages by category name - e.g. %2$s should be used for the URL %1$s.
uk_UA: Очищати сторінки за назвою категорії - наприклад %2$s слід використовувати для URL-адреси %1$s.

en: Purge pages by post ID.
uk_UA: Очистити сторінки за ID запису.

en: Purge pages by relative or full URL.
uk_UA: Очищення сторінок за відносною або повною URL-адресою.

en: Purge pages by tag name - e.g. %2$s should be used for the URL %1$s.
uk_UA: Очищати сторінки за назвою тегу, наприклад %2$s слід використовувати для URL-адреси %1$s.

en: Purge product and categories only when the stock status changes.
uk_UA: Очищати товар і категорії лише тоді, коли змінюється статус запасів.

en: Purge product on changes to the quantity or stock status.
uk_UA: Очищати товар при змінах кількості або статусу запасів.

en: Purge product only when the stock status changes.
uk_UA: Очищати товар лише тоді, коли змінюється статус запасів.

en: Purge tag %s
uk_UA: Очистити тег %s

en: Purge the LiteSpeed cache entries created by this plugin
uk_UA: Очистити записи LiteSpeed cache

en: Purge the cache entries created by this plugin except for Critical CSS & Unique CSS & LQIP caches
uk_UA: Очистити записи кешу, створені цим плагіном, за винятком кешу Critical CSS та LQIP

en: Purge this page
uk_UA: Очистити цю сторінку

en: Purge url %s
uk_UA: Очистити URL-адресу %s

en: Purged All!
uk_UA: Очищено все!

en: Purged all caches successfully.
uk_UA: Успішно очищено весь кеш.

en: Purged the URL!
uk_UA: URL-адресу очищено!

en: Purged the blog!
uk_UA: Блог очищено!

en: Purged!
uk_UA: Очищено!

en: Pushed %1$s to Cloud server, accepted %2$s.
uk_UA: Передано %1$s на хмарний сервер, прийнято %2$s.

en: QUIC.cloud CDN Options
uk_UA: Параметри CDN QUIC.cloud

en: QUIC.cloud CDN Status Overview
uk_UA: Огляд стану CDN QUIC.cloud

en: QUIC.cloud CDN is <strong>not available</strong> for anonymous (unlinked) users.
uk_UA: CDN QUIC.cloud <strong>не доступний</strong> для анонімних (не пов'язаних) користувачів.

en: QUIC.cloud CDN is currently <strong>fully disabled</strong>.
uk_UA: CDN QUIC.cloud наразі <strong>повністю вимкнено</strong>.

en: QUIC.cloud Integration Disabled
uk_UA: Інтеграція з QUIC.cloud вимкнена

en: QUIC.cloud Integration Enabled
uk_UA: Інтеграція з QUIC.cloud увімкнена

en: QUIC.cloud Integration Enabled with limitations
uk_UA: Інтеграція з QUIC.cloud Увімкнено з обмеженнями

en: QUIC.cloud Online Services
uk_UA: Онлайн-сервіси QUIC.cloud

en: QUIC.cloud Service Usage Statistics
uk_UA: Статистика використання служби QUIC.cloud

en: QUIC.cloud provides CDN and online optimization services, and is not required. You may use many features of this plugin without QUIC.cloud.
uk_UA: QUIC.cloud надає послуги CDN та онлайн-оптимізації та не є обов'язковим. Ви можете використовувати багато функцій цього плагіна без QUIC.cloud.

en: QUIC.cloud's Image Optimization service does the following:
uk_UA: Служба оптимізації зображень QUIC.cloud робить наступне:

en: QUIC.cloud's Online Services improve your site in the following ways:
uk_UA: Онлайн-сервіси QUIC.cloud покращують ваш сайт наступними способами:

en: QUIC.cloud's Page Optimization services address CSS bloat, and improve the user experience during page load, which can lead to improved page speed scores.
uk_UA: Послуги QUIC.cloud з оптимізації сторінок усувають переповнення CSS і покращують взаємодію з користувачем під час завантаження сторінки, що може призвести до покращення показників швидкості сторінки.

en: QUIC.cloud's access to your WP REST API seems to be blocked.
uk_UA: Схоже, доступ QUIC.cloud до вашого WP REST API заблоковано.

en: Query strings containing these parameters will not be cached.
uk_UA: Рядки запиту, що містять ці параметри, не буде кешовано.

en: Rate %1$s on %2$s
uk_UA: Оцінити від %1$s до %2$s

en: Read LiteSpeed Documentation
uk_UA: Прочитайте документацію LiteSpeed

en: Recommended to generate the token from Cloudflare API token template "WordPress".
uk_UA: Рекомендується генерувати маркер із шаблону маркера Cloudflare API "WordPress".

en: Recommended value: 28800 seconds (8 hours).
uk_UA: Рекомендоване значення: 28800 секунд (8 годин).

en: Redetect
uk_UA: Визначити повторно

en: Redetected node
uk_UA: Вузол виявлено повторно

en: Redis Database ID
uk_UA: ID бази даних Redis

en: Redis encountered a fatal error: %1$s (code: %2$d)
uk_UA: Redis виявив фатальну помилку: %1$s (код: %2$d)

en: Refresh
uk_UA: Оновити

en: Refresh Crawler Map
uk_UA: Оновити мапу сканера

en: Refresh Gravatar cache by cron.
uk_UA: Оновити кеш Gravatar за допомогою cron.

en: Refresh QUIC.cloud status
uk_UA: Оновити статус QUIC.cloud

en: Refresh Status
uk_UA: Оновити статус

en: Refresh Usage
uk_UA: Оновити використання

en: Refresh page load time
uk_UA: Оновити час завантаження сторінки

en: Refresh page score
uk_UA: Оновити оцінку сторінки

en: Regenerate and Send a New Report
uk_UA: Регенерувати та надіслати новий звіт

en: Remaining Daily Quota
uk_UA: Залишок щоденної квоти

en: Remove CDN URL
uk_UA: Видалити URL-адресу CDN

en: Remove Google Fonts
uk_UA: Видалити шрифти Google

en: Remove Noscript Tags
uk_UA: Видалення тегів Noscript

en: Remove Original Backups
uk_UA: Видалити оригінальні резервні копій

en: Remove Original Image Backups
uk_UA: Видалити оригінальні резервні копії зображень

en: Remove QUIC.cloud integration from this site. Note: QUIC.cloud data will be preserved so you can re-enable services at any time. If you want to fully remove your site from QUIC.cloud, delete the domain through the QUIC.cloud Dashboard first.
uk_UA: Видаліть інтеграцію QUIC.cloud з цього сайту. Примітка: Дані QUIC.cloud будуть збережені, тож ви зможете знову увімкнути послуги в будь-який час. Якщо ви хочете повністю видалити свій сайт з QUIC.cloud, спочатку видаліть домен через Панель управління QUIC.cloud.

en: Remove Query Strings
uk_UA: Видалити Рядки Запиту

en: Remove Query Strings from Static Files
uk_UA: Видалити рядки запиту зі статичних файлів

en: Remove WordPress Emoji
uk_UA: Видалити WordPress емоджі

en: Remove `Disable All Feature` Flag Now
uk_UA: Прибрати прапорець «Вимкнути всі функції» зараз

en: Remove all previous image optimization requests/results, revert completed optimizations, and delete all optimization files.
uk_UA: Видаляє всі попередні запити/результати оптимізації зображень, скасовує завершені оптимізації та видаляє всі файли оптимізації.

en: Remove all previous unfinished image optimization requests.
uk_UA: Видалити усі попередні незавершені запити на оптимізацію зображення.

en: Remove cookie simulation
uk_UA: Видалити симуляцію файлів cookie

en: Remove from Blocklist
uk_UA: Видалити зі списку блокування

en: Remove query strings from internal static resources.
uk_UA: Видалити рядки запиту з внутрішніх статичних ресурсів.

en: Removed Unused CSS for Users
uk_UA: Видалити невикористані CSS для користувачів

en: Removed backups successfully.
uk_UA: Резервні копії успішно видалені.

en: Replace %1$s with %2$s.
uk_UA: Замінити %1$s на %2$s.

en: Report
uk_UA: Звіт

en: Request WebP/AVIF versions of original images when doing optimization.
uk_UA: Запит версії оригінальних зображень WebP/AVIF під час оптимізації.

en: Requested: %s ago
uk_UA: Запитано: %s тому

en: Requests in queue
uk_UA: Запити в черзі

en: Rescan New Thumbnails
uk_UA: Повторне сканування нових ескізів

en: Rescanned %d images successfully.
uk_UA: Повторне сканування %d зображень виконано успішно.

en: Rescanned successfully.
uk_UA: Повторне сканування виконано успішно.

en: Reset %s activation successfully.
uk_UA: Активацію %s скинуто успішно.

en: Reset All Settings
uk_UA: Скинути всі налаштування

en: Reset Settings
uk_UA: Скидання налаштувань

en: Reset image optimization counter successfully.
uk_UA: Лічильник оптимізації зображень успішно скинуто.

en: Reset position
uk_UA: Скинути положення

en: Reset successfully.
uk_UA: Скидання успішно виконано.

en: Reset the OPcache failed.
uk_UA: Не вдалося скинути OPcache.

en: Reset the entire OPcache successfully.
uk_UA: Весь OPcache успішно скинуто.

en: Reset the entire opcode cache
uk_UA: Скиньте весь кеш opcode

en: Reset the optimized data successfully.
uk_UA: Скидання оптимізованих даних виконано успішно.

en: Resources listed here will be copied and replaced with local URLs.
uk_UA: Ресурси, перелічені тут, будуть скопійовані та замінені локальними URL-адресами.

en: Responsive Placeholder
uk_UA: Адаптивний заповнювач

en: Responsive Placeholder Color
uk_UA: Колір адаптивного заповнювача

en: Responsive Placeholder SVG
uk_UA: Адаптивний SVG-заповнювач

en: Responsive image placeholders can help to reduce layout reshuffle when images are loaded.
uk_UA: Адаптивні заповнювачі зображень можуть допомогти зменшити перемішування макету під час завантаження зображень.

en: Restore Settings
uk_UA: Відновлення налаштувань

en: Restore from backup
uk_UA: Відновити з резервної копії

en: Restored backup settings %1$s
uk_UA: Відновлено налаштування резервного копіювання %1$s

en: Restored original file successfully.
uk_UA: Оригінальний файл успішно відновлено.

en: Results can be checked in %sMedia Library%s.
uk_UA: Результати можна перевірити у %sБібліотеці медіа%s.

en: Revisions Max Age
uk_UA: Максимальний вік редакцій

en: Revisions Max Number
uk_UA: Максимальний номер редакцій

en: Revisions newer than this many days will be kept when cleaning revisions.
uk_UA: Редакції, старіші за цю, зберігатимуться під час очищення редакцій.

en: Role Excludes
uk_UA: Виключені ролі

en: Role Simulation
uk_UA: Симуляція ролі

en: Run %s Queue Manually
uk_UA: Запустити %s чергу вручну

en: Run Frequency
uk_UA: Частота виконання

en: Run Queue Manually
uk_UA: Запустити чергу вручну

en: Run frequency is set by the Interval Between Runs setting.
uk_UA: Частота запуску встановлюється параметром Інтервал Між Запусками.

en: Run time for previous crawler
uk_UA: Час виконання попереднього сканера

en: Running
uk_UA: Виконується

en: SYNTAX: alphanumeric and "_". No spaces and case sensitive.
uk_UA: Синтаксис: алфавітно-цифровий та "_". Без пробілів та без урахування регістру.

en: SYNTAX: alphanumeric and "_". No spaces and case sensitive. MUST BE UNIQUE FROM OTHER WEB APPLICATIONS.
uk_UA: Синтаксис: алфавітно-цифровий та "_". Без пробілів та без урахування регістру. ПОВИНЕН БУТИ УНІКАЛЬНИМ В ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ ВЕБ-ДОДАТКАМИ.

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Saved
uk_UA: Збережено

en: Saving option failed. IPv4 only for %s.
uk_UA: Помилка збереження опції. IPv4 лише для %s.

en: Scaled size threshold
uk_UA: Поріг розміру масштабовання

en: Scan for any new unoptimized image thumbnail sizes and resend necessary image optimization requests.
uk_UA: Сканування на наявність, нових неоптимізованих, розмірів мініатюр зображення та надсилання необхідних запитів на оптимізацію зображення.

en: Scheduled Purge Time
uk_UA: Запланований час очищення

en: Scheduled Purge URLs
uk_UA: Запланована очистка URL-адрес

en: See %sIntroduction for Enabling the Crawler%s for detailed information.
uk_UA: Докладнішу інформацію дивіться у розділі %sВведення по ввімкненню сканера%s.

en: Select "All" if there are dynamic widgets linked to posts on pages other than the front or home pages.
uk_UA: Виберіть «Усі», якщо є динамічні віджети, пов’язані з записами на сторінках, відмінних від головної чи домашньої.

en: Select below for "Purge by" options.
uk_UA: Виберіть нижче параметри для «Очистити».

en: Select only the archive types that are currently used, the others can be left unchecked.
uk_UA: Виберіть лише ті типи архівів, які використовуються на даний момент, інші можна не позначити.

en: Select which pages will be automatically purged when posts are published/updated.
uk_UA: Виберіть, які сторінки будуть автоматично очищені, коли записи будуть опубліковані/оновлені.

en: Selected roles will be excluded from all optimizations.
uk_UA: Вибрані ролі будуть виключені з усіх оптимізацій.

en: Selected roles will be excluded from cache.
uk_UA: Вибрані ролі будуть виключені з кешу.

en: Selectors must exist in the CSS. Parent classes in the HTML will not work.
uk_UA: Копії LogSelectors мають існувати в CSS. Батьківські класи в HTML не працюватимуть.

en: Send Optimization Request
uk_UA: Надіслати запит на оптимізацію

en: Send this report to LiteSpeed. Refer to this report number when posting in the WordPress support forum.
uk_UA: Надішліть цей звіт до LiteSpeed. Вкажіть цей номер звіту під час публікації на форумі підтримки WordPress.

en: Send to LiteSpeed
uk_UA: Надіслати до LiteSpeed

en: Send to twitter to get %s bonus
uk_UA: Надішліть у твіттер, щоб отримати бонус %s

en: Separate CCSS Cache Post Types
uk_UA: Розділити кеш CCSS за типом записів

en: Separate CCSS Cache URIs
uk_UA: Окремі URI-адреси кешу CCSS

en: Separate critical CSS files will be generated for paths containing these strings.
uk_UA: Для шляхів, що містять ці рядки, будуть створені окремі файли critical CSS.

en: Serve Stale
uk_UA: Показувати застарілий вміст

en: Serve a separate cache copy for mobile visitors.
uk_UA: Надайте окрему копію кешу для відвідувачів із мобільних пристроїв.

en: Serve all CSS files through the CDN. This will affect all enqueued WP CSS files.
uk_UA: Обслуговувати всі файли CSS через CDN. Це вплине на всі поставлені в чергу файли WP CSS.

en: Serve all JavaScript files through the CDN. This will affect all enqueued WP JavaScript files.
uk_UA: Обслуговувати всі файли JavaScript через CDN. Це вплине на всі поставлені в чергу файли WP JavaScript.

en: Serve all image files through the CDN. This will affect all attachments, HTML %1$s tags, and CSS %2$s attributes.
uk_UA: Обслуговувати всі файли зображень через CDN. Це вплине на всі вкладення, HTML %1$s теги та CSS %2$s атрибути.

en: Serve your visitors fast
uk_UA: Швидко обслуговуйте своїх відвідувачів

en: Server IP
uk_UA: IP сервера

en: Server Load Limit
uk_UA: Ліміт завантаження сервера

en: Server allowed max value: %s
uk_UA: Максимальне дозволене значення сервера: %s

en: Server enforced value: %s
uk_UA: Примусове значення сервера: %s

en: Server variable(s) %s available to override this setting.
uk_UA: Змінна(і) сервера %s доступна(і) для заміни цього налаштування.

en: Service:
uk_UA: Сервіс:

en: Set an explicit width and height on image elements to reduce layout shifts and improve CLS (a Core Web Vitals metric).
uk_UA: Встановити певну ширину та висоту для елементів зображення, щоб зменшити зсув макета та покращити CLS (показник Core Web Vitals).

en: Set this to append %1$s to all %2$s rules before caching CSS to specify how fonts should be displayed while being downloaded.
uk_UA: Встановіть це, щоб додати %1$s до всіх %2$s правил перед кешуванням CSS, та указати, як шрифти мають відображатися під час завантаження.

en: Set to %1$s to forbid heartbeat on %2$s.
uk_UA: Установіть %1$s, щоб заборонити heartbeat %2$s.

en: Setting Up Custom Headers
uk_UA: Налаштування власних заголовків

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Shorten query strings in the debug log to improve readability.
uk_UA: Скоротіть рядки запиту в журналі налагодження, щоб покращити читабельність.

en: Show crawler status
uk_UA: Показати статус сканера

en: Significantly improve load time by replacing images with their optimized %s versions.
uk_UA: Значно покращити час завантаження, замінивши зображення їх оптимізованими версіями %s.

en: Site URL to be served through the CDN. Beginning with %1$s. For example, %2$s.
uk_UA: URL-адреса сайту для обслуговування через CDN. Починаючи з %1$s. Наприклад, %2$s.

en: Site not recognized. QUIC.cloud deactivated automatically. Please reactivate your QUIC.cloud account.
uk_UA: Сайт не розпізнано. QUIC.cloud деактивовано автоматично. Будь ласка, активуйте свій обліковий запис QUIC.cloud.

en: Site performance is worse
uk_UA: Продуктивність сайту погіршилася

en: Sitemap List
uk_UA: Перелік Sitemap

en: Sitemap Total
uk_UA: Всього файлів Sitemap

en: Sitemap cleaned successfully
uk_UA: Sitemap успішно очищена

en: Sitemap created successfully: %d items
uk_UA: Sitemap створена успішно: %d елементів

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Size list in queue waiting for cron
uk_UA: Список розмірів у черзі, що очікує на cron

en: Smaller than
uk_UA: Менший за

en: Soft Reset Optimization Counter
uk_UA: М'яке скидання лічильника оптимізації

en: Some optimized image file(s) has expired and was cleared.
uk_UA: Термін дії деяких оптимізованих файлів зображень минув і їх було очищено.

en: Spam Comments
uk_UA: Спам коментарі

en: Specify a base64 image to be used as a simple placeholder while images finish loading.
uk_UA: Вкажіть зображення base64, яке буде використовуватися як простий заповнювач під час завантаження зображень.

en: Specify an AJAX action in POST/GET and the number of seconds to cache that request, separated by a space.
uk_UA: Вкажіть AJAX-дію в POST/GET і кількість секунд для кешування цього запиту, розділених пробілом.

en: Specify an HTTP status code and the number of seconds to cache that page, separated by a space.
uk_UA: Вкажіть код статусу HTTP і кількість секунд для кешування цієї сторінки, розділення пробілом.

en: Specify an SVG to be used as a placeholder when generating locally.
uk_UA: Вкажіть SVG, який буде використовуватися як заповнювач під час локального генерування.

en: Specify critical CSS rules for above-the-fold content when enabling %s.
uk_UA: Визначте правила critical CSS для вмісту у верхній частині сторінки, коли активуєте %s.

en: Specify how long in seconds before the crawler should initiate crawling the entire sitemap again.
uk_UA: Вкажіть, через який час, у секундах, сканер повинен знову розпочати сканування всього sitemap.

en: Specify how long, in seconds, Gravatar files are cached.
uk_UA: Вкажіть, скільки часу в секундах кешуються файли Gravatar.

en: Specify how long, in seconds, REST calls are cached.
uk_UA: Вкажіть, скільки часу, в секундах, кешуються виклики REST.

en: Specify how long, in seconds, feeds are cached.
uk_UA: Вкажіть, скільки часу, в секундах, кешуються feeds.

en: Specify how long, in seconds, private pages are cached.
uk_UA: Вкажіть, скільки часу, в секундах, кешуються приватні сторінки.

en: Specify how long, in seconds, public pages are cached.
uk_UA: Вкажіть, скільки часу, в секундах, кешуються загальнодоступні сторінки.

en: Specify how long, in seconds, the front page is cached.
uk_UA: Вкажіть, скільки часу в секундах кешується головна сторінка.

en: Specify the %s heartbeat interval in seconds.
uk_UA: Вкажіть інтервал heartbeat %s у секундах.

en: Specify the maximum size of the log file.
uk_UA: Вкажіть максимальний розмір файлу журналу.

en: Specify the number of most recent revisions to keep when cleaning revisions.
uk_UA: Вкажіть кількість останніх редакцій, які потрібно зберегти під час очищення редакцій.

en: Specify the password used when connecting.
uk_UA: Вкажіть пароль, який використовується при підключенні.

en: Specify the quality when generating LQIP.
uk_UA: Вкажіть якість під час генерації LQIP.

en: Specify the responsive placeholder SVG color.
uk_UA: Вкажіть колір SVG для адаптивного заповнювача.

en: Specify the time to purge the "%s" list.
uk_UA: Вкажіть час очищення "%s" списку.

en: Specify which HTML element attributes will be replaced with CDN Mapping.
uk_UA: Укажіть, які атрибути HTML-елемента будуть замінені на CDN Mapping.

en: Specify which element attributes will be replaced with WebP/AVIF.
uk_UA: Вкажіть, які атрибути елемента будуть замінені на WebP/AVIF.

en: Speed up your WordPress site even further with <strong>QUIC.cloud Online Services and CDN</strong>.
uk_UA: Прискорюйте свій сайт WordPress ще більше за допомогою <strong>Онлайн-сервісів QUIC.cloud та CDN</strong>.

en: Speed up your WordPress site even further with QUIC.cloud Online Services and CDN.
uk_UA: Пришвидшіть свій сайт на WordPress ще більше за допомогою онлайн-сервісів та CDN від QUIC.cloud.

en: Spread the love and earn %s credits to use in our QUIC.cloud online services.
uk_UA: Поширюйте любов і заробляйте %s кредитів, які можна використовувати в наших онлайн-сервісах QUIC.cloud.

en: Standard Presets
uk_UA: Стандартні налаштування

en: Start watching...
uk_UA: Почніть перегляд...

en: Started async crawling
uk_UA: Розпочато асинхронне сканування

en: Started async image optimization request
uk_UA: Розпочато запит на оптимізацію асинхронного зображення

en: Static file type links to be replaced by CDN links.
uk_UA: Посилання на статичні типи файлів будуть замінені посиланнями CDN.

en: Status
uk_UA: Статус

en: Stop loading WordPress.org emoji. Browser default emoji will be displayed instead.
uk_UA: Припиняє завантаження емоджі WordPress.org. Замість цього буде відображатися емоджі браузера за замовчуванням.

en: Storage Optimization
uk_UA: Оптимізація сховища

en: Store Gravatar locally.
uk_UA: Зберігайте Gravatar локально.

en: Submit a ticket
uk_UA: Відправити запит

en: Successfully Crawled
uk_UA: Успішно відскановано (Crawled)

en: Summary
uk_UA: Підсумок

en: Support forum
uk_UA: Форум підтримки

en: Sure I'd love to review!
uk_UA: Звичайно, я хотів би переглянути!

en: Swap
uk_UA: Заміна

en: Switch back to using optimized images on your site
uk_UA: Поверніться до використання оптимізованих зображень на своєму сайті

en: Switched images successfully.
uk_UA: Зображення переключено успішно.

en: Switched to optimized file successfully.
uk_UA: Перемикання на оптимізований файл успішно.

en: Sync QUIC.cloud status successfully.
uk_UA: Синхронізація стану QUIC.cloud пройшла успішно.

en: Sync credit allowance with Cloud Server successfully.
uk_UA: Кредитна сума синхронизована з Cloud Server успішно.

en: Sync data from Cloud
uk_UA: Синхронізуйте дані з хмари

en: Sync failed.
uk_UA: Не вдалося синхронізувати.

en: Synced successfully.
uk_UA: Синхронізація успішно завершена.

en: Syncing
uk_UA: Синхронізація

en: System Information
uk_UA: Системна інформація

en: Table
uk_UA: Таблиця

en: Tag
uk_UA: Тег

en: Temporarily bypass Cloudflare cache. This allows changes to the origin server to be seen in realtime.
uk_UA: Тимчасово обійти кеш Cloudflare. Це дозволяє переглядати зміни на початковому сервері в режимі реального часу.

en: Term archive (include category, tag, and tax)
uk_UA: Архів термінів (включаючи категорію, тег і податок)

en: Testing
uk_UA: Тестування

en: Thank You for Using the LiteSpeed Cache Plugin!
uk_UA: Дякуємо за використання плагіна LiteSpeed Cache!

en: The Admin IP option will only output log messages on requests from admin IPs listed below.
uk_UA: Параметр Admin IP виводитиме повідомлення журналу лише на запити з IP-адрес адміністраторів, перелічених нижче.

en: The LiteSpeed Cache plugin is used to cache pages - a simple way to improve the performance of the site.
uk_UA: Плагін LiteSpeed Cache використовується для кешування сторінок - простий спосіб підвищити продуктивність сайту.

en: The QUIC.cloud connection is not correct. Please try to sync your QUIC.cloud connection again.
uk_UA: Підключення до QUIC.cloud є некоректним. Будь ласка, спробуйте синхронізувати з'єднання QUIC.cloud ще раз.

en: The URLs here (one per line) will be purged automatically at the time set in the option "%s".
uk_UA: URL-адреси (по одній на рядок) будуть автоматично очищені у час встановлений у параметрі "%s".

en: The URLs will be compared to the REQUEST_URI server variable.
uk_UA: URL-адреси порівнюватимуться із серверною змінною REQUEST_URI.

en: The Viewport Images service detects which images appear above the fold, and excludes them from lazy load.
uk_UA: Служба Viewport Images визначає, які зображення з’являються у верхній частині сторінки, і виключає їх із відкладеного завантаження.

en: The above nonces will be converted to ESI automatically.
uk_UA: Вищезазначені ідентифікатори будуть автоматично перетворені в ESI.

en: The amount of time, in seconds, that files will be stored in browser cache before expiring.
uk_UA: Час у секундах, протягом якого файли зберігатимуться в кеші браузера до закінчення терміну дії.

en: The cache needs to distinguish who is logged into which WordPress site in order to cache correctly.
uk_UA: Кеш повинен розрізняти, хто ввійшов на який сайт WordPress, щоб правильно кешувати.

en: The callback validation to your domain failed due to hash mismatch.
uk_UA: Помилка перевірки зворотного виклику до вашого домену через невідповідність хешів.

en: The callback validation to your domain failed. Please make sure there is no firewall blocking our servers.
uk_UA: Не вдалося перевірити зворотний виклик до вашого домену. Будь ласка, переконайтеся, що брандмауер не блокує наші сервери.

en: The callback validation to your domain failed. Please make sure there is no firewall blocking our servers. Response code:
uk_UA: Не вдалося перевірити зворотний виклик до вашого домену. Будь ласка, переконайтеся, що брандмауер не блокує наші сервери. Код відповіді:

en: The cookie set here will be used for this WordPress installation.
uk_UA: Для цієї інсталяції WordPress буде використовуватися набір cookie.

en: The crawler feature is not enabled on the LiteSpeed server. Please consult your server admin or hosting provider.
uk_UA: Функція сканера не ввімкнена на сервері LiteSpeed. Будь ласка, проконсультуйтеся з адміністратором сервера або провайдером хостингу.

en: The crawler will use your XML sitemap or sitemap index. Enter the full URL to your sitemap here.
uk_UA: Сканер використовуватиме ваш sitemap.xml або index-sitemap. Введіть тут повну URL-адресу вашого sitemap.

en: The current server is under heavy load.
uk_UA: Поточний сервер знаходиться під великим навантаженням.

en: The database has been upgrading in the background since %s. This message will disappear once upgrade is complete.
uk_UA: База даних оновлюється у фоновому режимі з %s. Це повідомлення зникне після завершення оновлення.

en: The deactivation is temporary
uk_UA: Тимчасова деактивація

en: The default login cookie is %s.
uk_UA: Cookie для входу за замовчуванням – %s.

en: The environment report contains detailed information about the WordPress configuration.
uk_UA: Звіт про середовище містить детальну інформацію конфігурації WordPress.

en: The features below are provided by %s
uk_UA: Наведені нижче функції надаються за допомогою %s

en: The following options are selected, but are not editable in this settings page.
uk_UA: Наведені нижче параметри вибрано, але їх не можна редагувати на цій сторінці налаштувань.

en: The image compression quality setting of WordPress out of 100.
uk_UA: Налаштування якості стиснення зображень у WordPress від 0 до 100.

en: The image list is empty.
uk_UA: Список зображень порожній.

en: The latest data file is
uk_UA: Останній файл даних є

en: The list will be merged with the predefined nonces in your local data file.
uk_UA: Список буде об’єднано з попередньо визначеними одноразовими ідентифікаторами у вашому локальному файлі даних.

en: The maximum average server load allowed while crawling. The number of crawler threads in use will be actively reduced until average server load falls under this limit. If this cannot be achieved with a single thread, the current crawler run will be terminated.
uk_UA: Максимальне середнє навантаження на сервер, дозволене під час сканування. Кількість використовуваних потоків сканера буде активно зменшуватися, доки середнє навантаження на сервер не впаде за це обмеження. Якщо цього неможливо досягти за допомогою одного потоку, поточний запуск сканера буде припинено.

en: The network admin selected use primary site configs for all subsites.
uk_UA: Адміністратор мережі вибрав для використання конфігурації основного сайту для всіх підсайтів.

en: The network admin setting can be overridden here.
uk_UA: Налаштування адміністратора мережі можна змінити тут.

en: The next complete sitemap crawl will start at
uk_UA: Наступне повне сканування sitemap розпочнеться о

en: The queue is processed asynchronously. It may take time.
uk_UA: Черга обробляється асинхронно. Може знадобитися час.

en: The selector must exist in the CSS. Parent classes in the HTML will not work.
uk_UA: Селектор повинен існувати в CSS. Батьківські класи в HTML не працюватимуть.

en: The server will determine if the user is logged in based on the existence of this cookie.
uk_UA: Сервер визначить, чи ввійшов користувач на основі існування цього cookie.

en: The site is not a valid alias on QUIC.cloud.
uk_UA: Цей сайт не є дійсним псевдонімом у QUIC.cloud.

en: The site is not registered on QUIC.cloud.
uk_UA: Сайт не зареєстрований на QUIC.cloud.

en: The user with id %s has editor access, which is not allowed for the role simulator.
uk_UA: Користувач з ID %s має доступ до редагування, що заборонено в симуляторі ролей.

en: Then another WordPress is installed (NOT MULTISITE) at %s
uk_UA: Потім на %s встановлюється інший WordPress (НЕ МУЛЬТИСАЙТ)

en: There is a WordPress installed for %s.
uk_UA: WordPress встановлено для %s.

en: There is proceeding queue not pulled yet.
uk_UA: Триває черга, яка ще не отримана.

en: There is proceeding queue not pulled yet. Queue info: %s.
uk_UA: Поки що триває черга, яка ще не отримана. Інформація про чергу: %s.

en: These images will not generate LQIP.
uk_UA: Ці зображення не генеруватимуться LQIP.

en: These options are only available with LiteSpeed Enterprise Web Server or QUIC.cloud CDN.
uk_UA: Ці параметри доступні лише з LiteSpeed Enterprise Web Server або QUIC.cloud CDN.

en: These settings are meant for ADVANCED USERS ONLY.
uk_UA: Ці налаштування призначені ТІЛЬКИ для ДОСВІДЧЕНИХ КОРИСТУВАЧІВ.

en: This Month Usage: %s
uk_UA: Використання цього місяця: %s

en: This action should only be used if things are cached incorrectly.
uk_UA: Цю дію слід використовувати лише в тому випадку, якщо елементи кешуються неправильно.

en: This can be predefined in %2$s as well using constant %1$s, with this setting taking priority.
uk_UA: Це також можна попередньо визначити в %2$s за допомогою константи %1$s, при цьому, це налаштування матиме пріоритет.

en: This can improve page loading time by reducing initial HTTP requests.
uk_UA: Це може покращити час завантаження сторінки за рахунок зменшення початкових запитів HTTP.

en: This can improve quality but may result in larger images than lossy compression will.
uk_UA: Це може покращити якість, але може призвести до отримання більших розмірів зображень, ніж при стисненні з втратами.

en: This can improve the page loading speed.
uk_UA: Це може покращити швидкість завантаження сторінки.

en: This can improve your speed score in services like Pingdom, GTmetrix and PageSpeed.
uk_UA: Це може покращити ваш показник швидкості в таких службах, як Pingdom, GTmetrix і PageSpeed.

en: This enables the page's initial screenful of imagery to be fully displayed without delay.
uk_UA: Це вмикає можливість без затримки повністю відображати початковий екран із зображеннями сторінки.

en: This is irreversible.
uk_UA: Це є незворотнім.

en: This is to ensure compatibility prior to enabling the cache for all sites.
uk_UA: Це необхідно для забезпечення сумісності, перш ніж увімкнути кеш для всіх сайтів.

en: This low-risk preset introduces basic optimizations for speed and user experience. Appropriate for enthusiastic beginners.
uk_UA: Ці запропоновані налаштування із низьким рівнем ризику вводять базові оптимізації для швидкості та взаємодії з користувачем. Підходить для початківців-ентузіастів.

en: This may cause heavy load on the server.
uk_UA: Це може призвести до сильного навантаження на сервер.

en: This message indicates that the plugin was installed by the server admin.
uk_UA: Це повідомлення вказує на те, що плагін було встановлено адміністратором сервера.

en: This no-risk preset is appropriate for all websites. Good for new users, simple websites, or cache-oriented development.
uk_UA: Це безпечне налаштування підходить для всіх веб-сайтів. Добре підходить для нових користувачів, простих веб-сайтів, або розробки орієнтованої на кеш.

en: This option can help to correct the cache vary for certain advanced mobile or tablet visitors.
uk_UA: Цей параметр може допомогти виправити різницю кешу для певних досвідчених відвідувачів мобільних пристроїв або планшетів.

en: This option enables maximum optimization for Guest Mode visitors.
uk_UA: Цей параметр забезпечує максимальну оптимізацію для відвідувачів у гостьовому режимі.

en: This option is bypassed because %1$s option is %2$s.
uk_UA: Цей параметр пропущено, оскільки параметр %1$s становить %2$s.

en: This option is bypassed due to %s option.
uk_UA: Цей параметр пропущено завдяки параметру %s.

en: This option may result in a JS error or layout issue on frontend pages with certain themes/plugins.
uk_UA: Цей параметр може призвести до помилки JS або проблеми з макетом на зовнішніх інтерфейсах із певними темами/плагінами.

en: This option will automatically bypass %s option.
uk_UA: Цей параметр автоматично пропустить параметр %s.

en: This option will remove all %s tags from HTML.
uk_UA: Ця опція видалить усі %s теги із HTML.

en: This preset almost certainly will require testing and exclusions for some CSS, JS and Lazy Loaded images. Pay special attention to logos, or HTML-based slider images.
uk_UA: Ці запропоновані налаштування майже напевно вимагатимуть тестування та виключень для деяких CSS, JS та Lazy Loaded зображень. Зверніть особливу увагу на логотипи або слайдер зображення на основі HTML.

en: This preset is good for most websites, and is unlikely to cause conflicts. Any CSS or JS conflicts may be resolved with Page Optimization > Tuning tools.
uk_UA: Це запропоноване налаштування підходить для більшості веб-сайтів і навряд чи спричинить конфлікти. Будь-які конфлікти CSS або JS можна вирішити за допомогою інструментів оптимізації сторінки > налаштування.

en: This preset might work out of the box for some websites, but be sure to test! Some CSS or JS exclusions may be necessary in Page Optimization > Tuning.
uk_UA: Ці запропоновані налаштування можуть працювати на деяких веб-сайтах, але обов’язково перевірте! Деякі виключення CSS або JS можуть знадобитися у розділі оптимізація сторінки > налаштування.

en: This process is automatic.
uk_UA: Це автоматичний процес.

en: This setting is %1$s for certain qualifying requests due to %2$s!
uk_UA: Цей параметр становить %1$s для певних кваліфікованих запитів через %2$s!

en: This setting is useful for those that have multiple web applications for the same domain.
uk_UA: Цей параметр корисний для тих, у кого є декілька веб-програм для одного домену.

en: This setting will edit the .htaccess file.
uk_UA: Цей параметр редагує файл .htaccess.

en: This setting will regenerate crawler list and clear the disabled list!
uk_UA: Це налаштування перегенерує список сканера та очистить вимкнені!

en: This site utilizes caching in order to facilitate a faster response time and better user experience. Caching potentially stores a duplicate copy of every web page that is on display on this site. All cache files are temporary, and are never accessed by any third party, except as necessary to obtain technical support from the cache plugin vendor. Cache files expire on a schedule set by the site administrator, but may easily be purged by the admin before their natural expiration, if necessary. We may use QUIC.cloud services to process & cache your data temporarily.
uk_UA: На цьому сайті використовується кешування, щоб пришвидшити час відповіді та покращити враження користувача. Кешування зберігає копію кожної веб-сторінки, яка відображається на цьому сайті. Усі файли кешу є тимчасовими і треті сторони ніколи не мають доступу до них, за винятком випадків, коли це необхідно для отримання технічної підтримки від постачальника плагіна кешу. Термін дії файлів кешу закінчується за розкладом, встановленим адміністратором сайту, але, якщо необхідно, адміністратор може легко очистити їх у будь який час. Ми можемо використовувати служби QUIC.cloud для тимчасової обробки та кешування ваших даних.

en: This value is overwritten by the %s variable.
uk_UA: Це значення замінюється змінною %s.

en: This value is overwritten by the Network setting.
uk_UA: Це значення замінюється параметром мережі.

en: This value is overwritten by the PHP constant %s.
uk_UA: Це значення замінюється константою PHP %s.

en: This value is overwritten by the filter.
uk_UA: Це значення замінюється фільтром.

en: This value is overwritten by the primary site setting.
uk_UA: Це значення замінюється первинним налаштуванням сайту.

en: This will Purge Front Page only
uk_UA: Це очистить лише головну сторінку

en: This will Purge Pages only
uk_UA: Це очистить лише сторінки

en: This will affect all tags containing attributes: %s.
uk_UA: Це вплине на всі теги, що містять атрибути: %s.

en: This will also add a preconnect to Google Fonts to establish a connection earlier.
uk_UA: Це також додасть попереднє підключення до Google Fonts, щоб встановити з’єднання раніше.

en: This will back up your current settings and replace them with the %1$s preset settings. Do you want to continue?
uk_UA: Це створить резервну копію ваших поточних налаштувань і замінить їх запропонованими налаштуваннями %1$s. Ви хочете продовжити?

en: This will clear EVERYTHING inside the cache.
uk_UA: Це очистить ВСЕ всередині кешу.

en: This will delete all cached Gravatar files
uk_UA: Це призведе до видалення всіх кешованих файлів Gravatar

en: This will delete all generated Viewport Images
uk_UA: Це призведе до видалення всіх згенерованих зображень області перегляду

en: This will delete all generated critical CSS files
uk_UA: Це призведе до видалення всіх створених critical CSS файлів

en: This will delete all generated image LQIP placeholder files
uk_UA: Це призведе до видалення всіх згенерованих LQIP файлів-заповнювачів зображень

en: This will delete all generated unique CSS files
uk_UA: Це видалить всі згенеровані файли унікального CSS

en: This will delete all localized resources
uk_UA: Це призведе до видалення всіх локалізованих ресурсів

en: This will disable LSCache and all optimization features for debug purpose.
uk_UA: Це призведе до вимкнення LSCache та всіх функцій оптимізації для налагодження.

en: This will disable the settings page on all subsites.
uk_UA: Це призведе до вимкнення сторінки налаштувань на всіх підсайтах.

en: This will drop the unused CSS on each page from the combined file.
uk_UA: Це видалить невикористаний CSS на кожній сторінці з об’єднаного файлу.

en: This will enable crawler cron.
uk_UA: Це дозволить cron для сканера.

en: This will export all current LiteSpeed Cache settings and save them as a file.
uk_UA: Це експортує всі поточні налаштування LiteSpeed Cache і збереже їх як файл.

en: This will generate extra requests to the server, which will increase server load.
uk_UA: Це генеруватиме додаткові запити до сервера, що збільшить навантаження на сервер.

en: This will generate the placeholder with same dimensions as the image if it has the width and height attributes.
uk_UA: Це створить заповнювач із такими ж розмірами, що й зображення, якщо воно має атрибути ширини та висоти.

en: This will import settings from a file and override all current LiteSpeed Cache settings.
uk_UA: Це імпортує налаштування з файлу та замінить УСІ ПОТОЧНІ налаштування LiteSpeed cache.

en: This will increase the size of optimized files.
uk_UA: Це призведе до збільшення розміру оптимізованих файлів.

en: This will inline the asynchronous CSS library to avoid render blocking.
uk_UA: Це вбудує асинхронну бібліотеку CSS, щоб уникнути блокування візуалізації.

en: This will purge all minified/combined CSS/JS entries only
uk_UA: Це призведе до очищення лише мінімізованих/Об'єднаних записів CSS/JS

en: This will reset all settings to default settings.
uk_UA: Це скине всі налаштування до налаштувань за замовчуванням.

en: This will reset the %1$s. If you changed WebP/AVIF settings and want to generate %2$s for the previously optimized images, use this action.
uk_UA: Це призведе до скидання %1$s. Якщо ви змінили налаштування WebP/AVIF і хочете згенерувати %2$s для попередньо оптимізованих зображень, скористайтеся цією дією.

en: This will restore the backup settings created %1$s before applying the %2$s preset. Any changes made since then will be lost. Do you want to continue?
uk_UA: Це відновить налаштування резервної копії, створені %1$s перед застосуванням попередніх налаштувань %2$s. Усі зміни, внесені з того часу, буде втрачено. Ви хочете продовжити?

en: Time to execute previous request: %s
uk_UA: Час для виконання попереднього запиту: %s

en: To crawl for a particular cookie, enter the cookie name, and the values you wish to crawl for. Values should be one per line. There will be one crawler created per cookie value, per simulated role.
uk_UA: Щоб сканувати певний файл cookie, введіть ім’я файлу cookie та значення, які ви хочете сканувати. Значення мають бути по одному на рядок. Буде створено по одному сканеру для кожного значення cookie, для кожної симуляції ролі.

en: To crawl the site as a logged-in user, enter the user ids to be simulated.
uk_UA: Щоб сканувати сайт як користувач, який увійшов у систему, введіть ID користувачів, які будуть симулюватись.

en: To define a custom TTL for a URI, add a space followed by the TTL value to the end of the URI.
uk_UA: Щоб встановити власний TTL для URI-адреси, додайте значення TTL через пробіл в кінці URI-адреси.

en: To do an exact match, add %s to the end of the URL.
uk_UA: Щоб отримати точну відповідність, додайте %s в кінець URL-адреси.

en: To enable the following functionality, turn ON Cloudflare API in CDN Settings.
uk_UA: Щоб увімкнути наступні функції, увімкніть Cloudflare API у налаштуваннях CDN.

en: To exclude %1$s, insert %2$s.
uk_UA: Щоб виключити %1$s, вставте %2$s.

en: To generate a passwordless link for LiteSpeed Support Team access, you must install %s.
uk_UA: Щоб згенерувати безпарольне посилання для доступу, команді підтримки LiteSpeed, необхідно встановити %s.

en: To grant wp-admin access to the LiteSpeed Support Team, please generate a passwordless link for the current logged-in user to be sent with the report.
uk_UA: Щоб надати доступ, до wp-admin, команді підтримки LiteSpeed, будь ласка, створіть посилання без пароля для поточного користувача, який увійшов у систему, щоб надіслати звіт.

en: To make sure our server can communicate with your server without any issues and everything works fine, for the few first requests the number of image groups allowed in a single request is limited.
uk_UA: Щоб переконатися що наш сервер може зв’язуватися з вашим сервером без будь-яких проблем і все працює нормально, для перших запитів, кількість груп зображень дозволених в окремому запиті, обмежена.

en: To manage your QUIC.cloud options, go to QUIC.cloud Dashboard.
uk_UA: Щоб керувати опціями QUIC.cloud, перейдіть до майстерні QUIC.cloud.

en: To manage your QUIC.cloud options, go to your hosting provider's portal.
uk_UA: Щоб керувати опціями QUIC.cloud, перейдіть на портал вашого хостинг-провайдера.

en: To manage your QUIC.cloud options, please contact your hosting provider.
uk_UA: Щоб керувати опціями QUIC.cloud, зверніться до свого хостинг-провайдера.

en: To match the beginning, add %s to the beginning of the item.
uk_UA: Щоб відповідати початку, додайте %s до початку елемента.

en: To prevent %s from being cached, enter them here.
uk_UA: Щоб запобігти кешуванню %s, введіть його тут.

en: To prevent filling up the disk, this setting should be OFF when everything is working.
uk_UA: Щоб запобігти заповненню диска, це налаштування має бути ВИМКНЕНО, коли все працює.

en: To randomize CDN hostname, define multiple hostnames for the same resources.
uk_UA: Щоб рандомізувати ім’я хоста CDN, визначте декілька імен хостів для одних і тих самих ресурсів.

en: To test the cart, visit the %sFAQ%s.
uk_UA: Щоб протестувати кошик, відвідайте %sFAQ%s.

en: To use the caching functions you must have a LiteSpeed web server or be using QUIC.cloud CDN.
uk_UA: Щоб використовувати функції кешування, ви повинні мати веб-сервер LiteSpeed або використовувати QUIC.cloud CDN.

en: Tool
uk_UA: Інструмент

en: Toolbox
uk_UA: Панель інструментів

en: Total
uk_UA: Разом

en: Total Reduction
uk_UA: Загальне скорочення

en: Total Usage
uk_UA: Усього використано

en: Total images optimized in this month
uk_UA: Загальна кількість зображень, оптимізованих за цей місяць

en: Trackbacks/Pingbacks
uk_UA: Зворотні посилання/Сповіщення

en: Trashed Comments
uk_UA: Видалені коментарі

en: Trashed Posts
uk_UA: Видалені записи

en: Try GitHub Version
uk_UA: Спробуйте GitHub версію

en: Tuning
uk_UA: Настроювання

en: Tuning CSS Settings
uk_UA: Налаштування параметрів CSS

en: Tuning Settings
uk_UA: Налаштування параметрів

en: Turn OFF
uk_UA: Вимкнути

en: Turn ON
uk_UA: Увімкнути

en: Turn ON to cache public pages for logged in users, and serve the Admin Bar and Comment Form via ESI blocks. These two blocks will be uncached unless enabled below.
uk_UA: Увімкніть, щоб кешувати загальнодоступні сторінки для користувачів, які увійшли в систему та обслуговувати панель адміністратора і форму коментарів через блоки ESI. Ці два блоки не кешуватимуться якщо це не активовано нижче.

en: Turn ON to control heartbeat in backend editor.
uk_UA: Увімкніть, щоб керувати heartbeat у серверному редакторі.

en: Turn ON to control heartbeat on backend.
uk_UA: Увімкніть, щоб контролювати heartbeat на серверній частині.

en: Turn ON to control heartbeat on frontend.
uk_UA: Увімкніть, щоб контролювати heartbeat на зовнішньому інтерфейсі.

en: Turn On Auto Upgrade
uk_UA: Увімкнути автоматичне оновлення

en: Turn on OptimaX. This will automatically request your pages OptimaX result via cron job.
uk_UA: Увімкніть OptimaX. Це дозволить автоматично запитувати результати OptimaX на ваших сторінках через cron-завдання.

en: Turn this option ON to have LiteSpeed Cache updated automatically, whenever a new version is released. If OFF, update manually as usual.
uk_UA: Увімкніть цей параметр, щоб LiteSpeed Cache автоматично оновлювався щоразу, коли виходить нова версія. Якщо ВИМКНЕНО, оновіть вручну, як зазвичай.

en: Turn this option ON to show latest news automatically, including hotfixes, new releases, available beta versions, and promotions.
uk_UA: Увімкніть цей параметр, щоб автоматично відображати останні новини, включаючи виправлення, нові випуски, доступні бета-версії та акції.

en: Turn this setting %s if you are using a traditional Content Delivery Network (CDN) or a subdomain for static content with QUIC.cloud CDN.
uk_UA: Увімкніть цей параметр %s, якщо ви використовуєте традиційну мережу доставки вмісту (CDN) або піддомен для статичного вмісту з QUIC.cloud CDN.

en: Tweet preview
uk_UA: Попередній перегляд твіту

en: Tweet this
uk_UA: Твітнути

en: UCSS Inline
uk_UA: Вбудований UCSS

en: UCSS Inline Excluded Files
uk_UA: Вбудовані виключені файли UCSS

en: UCSS Selector Allowlist
uk_UA: Білий список UCSS Selector

en: UCSS URI Excludes
uk_UA: Виключає UCSS URI-адреси

en: URI Excludes
uk_UA: Виключені URl-адреси

en: URI Paths containing these strings will NOT be cached as public.
uk_UA: Шляхи URI-адрес, що містять ці рядки, НЕ кешуватимуться як загальнодоступні.

en: URL
uk_UA: URL-адреса

en: URL Search
uk_UA: Пошук URL

en: URL list in %s queue waiting for cron
uk_UA: Список URL-адрес у %s черзі, який очікує на cron

en: Unable to automatically add %1$s as a Domain Alias for main %2$s domain, due to potential CDN conflict.
uk_UA: Не вдалося автоматично додати %1$s як псевдонім домену для основного домену %2$s через потенційний конфлікт CDN.

en: Unable to automatically add %1$s as a Domain Alias for main %2$s domain.
uk_UA: Не вдалося автоматично додати %1$s як псевдонім домену для основного домену %2$s.

en: Unexpected cache rule %2$s found in %1$s file. This rule may cause visitors to see old versions of pages due to the browser caching HTML pages. If you are sure that HTML pages are not being browser cached, this message can be dismissed. (%3$sLearn More%4$s)
uk_UA: Неочікуване правило кешування %2$s знайдено у файлі %1$s. Це правило може призвести до того, що відвідувачі бачитимуть старі версії сторінок через кешування HTML-сторінок браузером. Якщо ви впевнені, що HTML-сторінки не кешуються браузером, це повідомлення можна ігнорувати. (%3$sДетальніше%4$s)

en: Unique CSS
uk_UA: Унікальний CSS

en: Unknown error
uk_UA: Невідома помилка

en: Update %s now
uk_UA: Оновити %s зараз

en: Upgrade
uk_UA: Оновити

en: Upgraded successfully.
uk_UA: Оновлено успішно.

en: Usage
uk_UA: Використання

en: Usage Statistics: %s
uk_UA: Статистика використання: %s

en: Use %1$s in %2$s to indicate this cookie has not been set.
uk_UA: Використовуйте %1$s у %2$s, щоб указати, що цей файл cookie не встановлено.

en: Use %1$s to bypass UCSS for the pages which page type is %2$s.
uk_UA: Використовуйте %1$s, щоб обійти UCSS для сторінок із типом сторінки %2$s.

en: Use %1$s to bypass remote image dimension check when %2$s is ON.
uk_UA: Використовуйте %1$s, щоб обійти віддалену перевірку розмірів зображення, коли %2$s УВІМКНЕНО.

en: Use %1$s to generate one single UCSS for the pages which page type is %2$s while other page types still per URL.
uk_UA: Використовуйте %1$s, щоб згенерувати єдиний UCSS для сторінок із типом сторінки %2$s та інших типів сторінок, які все ще генеруються для URL-адреси.

en: Use %s API functionality.
uk_UA: Використовуйте %s функціональні можливості API.

en: Use CDN Mapping
uk_UA: Використовуйте CDN Mapping

en: Use Network Admin Setting
uk_UA: Використовуйте налаштування адміністратора мережі

en: Use Optimized Files
uk_UA: Використовуйте оптимізовані файли

en: Use Original Files
uk_UA: Використовуйте оригінальні файли

en: Use Primary Site Configuration
uk_UA: Використовувати конфігурацію основного сайту

en: Use QUIC.cloud LQIP (Low Quality Image Placeholder) generator service for responsive image previews while loading.
uk_UA: Використовуйте службу генератора QUIC.cloud LQIP (заповнювач зображень низької якості) для адаптивного попереднього перегляду зображень під час завантаження.

en: Use QUIC.cloud online service to generate critical CSS and load remaining CSS asynchronously.
uk_UA: Використовуйте онлайн-сервіс QUIC.cloud для створення критичного CSS та асинхронного завантаження решти CSS.

en: Use QUIC.cloud online service to generate unique CSS.
uk_UA: Використовуйте онлайн-сервіс QUIC.cloud для створення унікального CSS.

en: Use Web Font Loader library to load Google Fonts asynchronously while leaving other CSS intact.
uk_UA: Використовуйте бібліотеку Web Font Loader, щоб асинхронно завантажувати шрифти Google, залишаючи інші CSS недоторканими.

en: Use an official LiteSpeed-designed Preset to configure your site in one click. Try no-risk caching essentials, extreme optimization, or something in between.
uk_UA: Використовуйте офіційні запропоновані налаштування, розроблені LiteSpeed, щоб налаштувати свій сайт в один клік. Спробуйте безпечне кешування, екстремальну оптимізацію чи щось середнє.

en: Use external object cache functionality.
uk_UA: Використовуйте функціональні можливості зовнішнього кешу object.

en: Use keep-alive connections to speed up cache operations.
uk_UA: Використовуйте з’єднання з підтримкою активності (keep-alive), щоб прискорити операції з кешуванням.

en: Use latest GitHub Dev commit
uk_UA: Використовуйте останню версію GitHub Dev

en: Use latest GitHub Dev/Master commit
uk_UA: Використовувати останній GitHub Dev/Master комміт

en: Use latest GitHub Master commit
uk_UA: Використовуйте останню версію GitHub Master

en: Use latest WordPress release version
uk_UA: Використовуйте останню версію релізу WordPress

en: Use original images (unoptimized) on your site
uk_UA: Використовуйте оригінальні зображення (неоптимізовані) на своєму сайті

en: Use the format %1$s or %2$s (element is optional).
uk_UA: Використовуйте формат %1$s або %2$s (елемент не є обов’язковим).

en: Use this section to switch plugin versions. To beta test a GitHub commit, enter the commit URL in the field below.
uk_UA: Використовуйте цей розділ, для перемикання версії плагіна. Щоб протестувати бета версію GitHub, введіть URL-адресу версії в поле нижче.

en: Useful for above-the-fold images causing CLS (a Core Web Vitals metric).
uk_UA: Корисно для зображень у верхній частині сторінки, які викликають CLS (показник Core Web Vitals).

en: Username
uk_UA: Ім’я користувача

en: Using optimized version of file.
uk_UA: Використання оптимізованої версії файлу.

en: Value from filter applied
uk_UA: Значення із застосованого фільтра

en: Value range
uk_UA: Діапазон значень

en: Variables %s will be replaced with the configured background color.
uk_UA: Змінні %s будуть замінені на налаштований колір фону.

en: Variables %s will be replaced with the corresponding image properties.
uk_UA: Змінні %s будуть замінені відповідними властивостями зображення.

en: Vary Cookies
uk_UA: Різні файли cookie

en: Vary Group
uk_UA: Група

en: Vary for Mini Cart
uk_UA: Варіація для міні-кошика

en: View %1$s version %2$s details
uk_UA: Переглянути %1$s деталі версії %2$s

en: View .htaccess
uk_UA: Переглянути .htaccess

en: View Site Before Cache
uk_UA: Переглянути сайт перед кешуванням

en: View Site Before Optimization
uk_UA: Перегляньте сайт перед оптимізацією

en: Viewport Image Generation
uk_UA: Генерація зображення області перегляду

en: Visit LSCWP support forum
uk_UA: Відвідайте форум підтримки LSCWP

en: Visit the site while logged out.
uk_UA: Відвідайте сайт без авторизації.

en: WARNING
uk_UA: УВАГА

en: WARNING: The .htaccess login cookie and Database login cookie do not match.
uk_UA: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: cookie для входу .htaccess і cookie для входу в базу даних не збігаються.

en: Waiting
uk_UA: Очікування

en: Waiting to be Crawled
uk_UA: Очікування сканера

en: Want to connect with other LiteSpeed users?
uk_UA: Хочете зв’язатися з іншими користувачами LiteSpeed?

en: Watch Crawler Status
uk_UA: Переглянути статус сканера

en: We are good. No table uses MyISAM engine.
uk_UA: Все добре. У жодній таблиці не використовується механізм MyISAM.

en: We are working hard to improve your online service experience. The service will be unavailable while we work. We apologize for any inconvenience.
uk_UA: Ми наполегливо працюємо, щоб покращити ваш онлайн-сервіс. Поки ми працюємо, послуга буде недоступна. Просимо вибачення за незручності.

en: WebP file reduced by %1$s (%2$s)
uk_UA: Файл WebP зменшено на %1$s (%2$s)

en: WebP saved %s
uk_UA: WebP збережено %s

en: WebP/AVIF Attribute To Replace
uk_UA: Атрибут WebP/AVIF для заміни

en: WebP/AVIF For Extra srcset
uk_UA: WebP/AVIF для додаткового набору srcset

en: Welcome to LiteSpeed
uk_UA: Ласкаво просимо до LiteSpeed

en: What is a group?
uk_UA: Що таке група?

en: What is an image group?
uk_UA: Що таке група зображень?

en: When a visitor hovers over a page link, preload that page. This will speed up the visit to that link.
uk_UA: Коли відвідувач наводить курсор на посилання сторінки, сторінка попередньо завантажується. Це пришвидшить перехід за цим посиланням.

en: When disabling the cache, all cached entries for this site will be purged.
uk_UA: При вимкненні кешу всі кешовані записи для цього сайту будуть очищені.

en: When enabled, the cache will automatically purge when any plugin, theme or the WordPress core is upgraded.
uk_UA: Якщо ввімкнено, кеш автоматично очищатиметься, після оновлення будь-якого плагіна, теми або ядра WordPress.

en: When minifying HTML do not discard comments that match a specified pattern.
uk_UA: Під час мінімізації HTML не відкидайте коментарі, які відповідають заданому шаблону.

en: When switching formats, please %1$s or %2$s to apply this new choice to previously optimized images.
uk_UA: При перемиканні форматів, будь ласка, використовуйте %1$s або %2$s, щоб застосувати новий вибір до попередньо оптимізованих зображень.

en: When this option is turned %s, it will also load Google Fonts asynchronously.
uk_UA: Коли цей параметр увімкнено %s, він також завантажуватиме шрифти Google асинхронно.

en: When you use Lazy Load, it will delay the loading of all images on a page.
uk_UA: Якщо ви використовуєте Lazy Load, це призведе до затримки завантаження всіх зображень на сторінці.

en: Who should use this preset?
uk_UA: Кому слід використовувати ці запропоновані налаштування?

en: Why are you deactivating the plugin?
uk_UA: Чому ви деактивуєте плагін?

en: Widget Cache TTL
uk_UA: TTL кешу віджетів

en: Wildcard %1$s supported (match zero or more characters). For example, to match %2$s and %3$s, use %4$s.
uk_UA: Підтримуються символи %1$s (відповідає нулю або більше символів). Наприклад, щоб знайти відповідність %2$s і %3$s, використовуйте %4$s.

en: Wildcard %s supported.
uk_UA: Символи %s підтримуються.

en: With ESI (Edge Side Includes), pages may be served from cache for logged-in users.
uk_UA: Завдяки ESI (Edge Side Includes) сторінки можуть обслуговуватися з кешу для користувачів, які увійшли в систему.

en: With QUIC.cloud CDN enabled, you may still be seeing cache headers from your local server.
uk_UA: Навіть якщо увімкнено CDN QUIC.cloud, ви можете бачити заголовки кешу з вашого локального сервера.

en: WooCommerce Settings
uk_UA: Налаштування WooCommerce

en: WordPress Image Quality Control
uk_UA: Контроль якості зображень WordPress

en: WordPress valid interval is %s seconds.
uk_UA: Інтервал дії WordPress становить %s секунд.

en: WpW: Private Cache vs. Public Cache
uk_UA: WpW: приватний кеш VS загальнодоступний кеш

en: Yearly archive
uk_UA: Щорічний архів

en: You are currently using services as an anonymous user. To manage your QUIC.cloud options, use the button below to create an account and link to the QUIC.cloud Dashboard.
uk_UA: Наразі ви користуєтеся послугами як анонімний користувач. Щоб керувати своїми опціями QUIC.cloud, скористайтеся кнопкою нижче, для створення облікового запису та посилання у майстерні QUIC.cloud.

en: You can just type part of the domain.
uk_UA: Ви можете просто ввести частину домену.

en: You can list the 3rd party vary cookies here.
uk_UA: Ви можете вказати сторонні файли cookie тут.

en: You can quickly switch between using original (unoptimized versions) and optimized image files. It will affect all images on your website, both regular and webp versions if available.
uk_UA: Ви можете швидко перемикатися між використанням оригінальних (неоптимізованих версій) і оптимізованих файлів зображень. Це вплине на всі зображення на вашому веб-сайті, як на звичайні, так і на webp версії, якщо вони доступні.

en: You can request a maximum of %s images at once.
uk_UA: Одночасно можна запитати максимум %s зображень.

en: You can turn on browser caching in server admin too. %sLearn more about LiteSpeed browser cache settings%s.
uk_UA: Ви також можете ввімкнути кешування браузера в адмінці сервера. %sДокладніше про налаштування кешу браузера LiteSpeed%s.

en: You can turn shortcodes into ESI blocks.
uk_UA: Ви можете перетворити короткі коди в блоки ESI.

en: You can use this code %1$s in %2$s to specify the htaccess file path.
uk_UA: Ви можете використовувати цей код %1$s у %2$s, щоб вказати шлях до файлу htaccess.

en: You cannot remove this DNS zone, because it is still in use. Please update the domain's nameservers, then try to delete this zone again, otherwise your site will become inaccessible.
uk_UA: Ви не можете видалити цю зону DNS, оскільки вона все ще використовується. Будь ласка, оновіть сервери імен домену, а потім спробуйте видалити цю зону знову, інакше ваш сайт стане недоступним.

en: You have images waiting to be pulled. Please wait for the automatic pull to complete, or pull them down manually now.
uk_UA: У вас є зображення, які очікують на отримання. Будь ласка, дочекайтеся завершення автоматичного отримання або отримайте їх вручну зараз.

en: You have too many requested images, please try again in a few minutes.
uk_UA: У вас забагато запитаних зображень, будь ласка, спробуйте ще раз за кілька хвилин.

en: You have used all of your daily quota for today.
uk_UA: Ви використали всю свою денну квоту на сьогодні.

en: You have used all of your quota left for current service this month.
uk_UA: Ви використали всю свою квоту, що залишилася для надання поточних послуг у цьому місяці.

en: You just unlocked a promotion from QUIC.cloud!
uk_UA: Ви щойно розблокували акцію від QUIC.cloud!

en: You must be using one of the following products in order to measure Page Load Time:
uk_UA: Щоб виміряти час завантаження сторінки, необхідно використовувати один з наступних інструментів:

en: You must set %1$s to %2$s before using this feature.
uk_UA: Перед використанням цієї функції необхідно встановити %1$s на %2$s.

en: You must set %s before using this feature.
uk_UA: Перед використанням цієї функції необхідно встановити %s.

en: You need to activate QC first.
uk_UA: Спочатку потрібно активувати QC.

en: You need to set the %1$s first. Please use the command %2$s to set.
uk_UA: Спочатку потрібно налаштувати %1$s. Будь ласка, використовуйте команду %2$s для налаштування.

en: You need to set the %s in Settings first before using the crawler
uk_UA: Перед використанням сканера потрібно спочатку встановити %s в Налаштуваннях

en: You need to turn %s on and finish all WebP generation to get maximum result.
uk_UA: Вам потрібно ввімкнути %s та завершити генерацію WebP, щоб отримати максимальний результат.

en: You need to turn %s on to get maximum result.
uk_UA: Вам потрібно увімкнути %s, щоб отримати максимальний результат.

en: You will be unable to Revert Optimization once the backups are deleted!
uk_UA: Після видалення резервних копій ви не зможете повернути оптимізацію!

en: You will need to finish %s setup to use the online services.
uk_UA: Щоб користуватися онлайн-сервісами, вам потрібно завершити налаштування %s.

en: Your %1$s quota on %2$s will still be in use.
uk_UA: Ваша %1$s квота на %2$s все ще використовується.

en: Your %s Hostname or IP address.
uk_UA: Ваше %s ім’я хосту або IP-адреса.

en: Your API key / token is used to access %s APIs.
uk_UA: Ваш ключ API/токен використовується для доступу до %s APIs.

en: Your Email address on %s.
uk_UA: Ваша електронна адреса на %s.

en: Your IP
uk_UA: Ваш IP

en: Your application is waiting for approval.
uk_UA: Ваша заявка очікує на схвалення.

en: Your domain has been forbidden from using our services due to a previous policy violation.
uk_UA: Вашому домену заборонено користуватися нашими послугами через попереднє порушення політики.

en: Your domain_key has been temporarily blocklisted to prevent abuse. You may contact support at QUIC.cloud to learn more.
uk_UA: Щоб запобігти зловживанням, ваш доменний ключ тимчасово заблоковано. Ви можете зв’язатися зі службою підтримки на QUIC.cloud, щоб дізнатися більше.

en: Your server IP
uk_UA: IP вашого сервера

en: Your site is connected and ready to use QUIC.cloud Online Services.
uk_UA: Ваш сайт підключений і готовий до використання онлайн-сервісів QUIC.cloud.

en: Your site is connected and using QUIC.cloud Online Services as an <strong>anonymous user</strong>. The CDN function and certain features of optimization services are not available for anonymous users. Link to QUIC.cloud to use the CDN and all available Online Services features.
uk_UA: Ваш сайт підключений і використовує Онлайн-сервіси QUIC.cloud як <strong>анонімний користувач</strong>. Функція CDN та деякі функції сервісів оптимізації недоступні для анонімних користувачів. Перейдіть за посиланням на QUIC.cloud, щоб скористатися CDN та всіма доступними функціями Онлайн-сервісів.

en: Zero, or
uk_UA: Нуль, або

en: categories
uk_UA: категорії

en: e.g. Use %1$s or %2$s.
uk_UA: наприклад, використовуйте %1$s або %2$s.

en: just now
uk_UA: тільки зараз

en: more
uk_UA: більше

en: no matter where they live.
uk_UA: незалежно від того, де вони живуть.

en: pixels
uk_UA: пікселів

en: provide more information here to assist the LiteSpeed team with debugging.
uk_UA: надайте більше інформації тут, щоб допомогти команді LiteSpeed з налагодженням.

en: right now
uk_UA: прямо зараз

en: running
uk_UA: Виконується

en: seconds
uk_UA: секунди

en: tags
uk_UA: теги

en: the auto-detected IP may not be accurate if you have an additional outgoing IP set, or you have multiple IPs configured on your server.
uk_UA: автоматично визначена IP-адреса може бути неточною, якщо у вас встановлено додатковий вихідний IP-адрес або на вашому сервері налаштовано кілька IP-адрес.

en: unknown
uk_UA: невідомо
